Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek dawn-kórral született a babája? A terhesség alatt érezte vagy lehetett valamiből gyanítani hogy beteg lesz a baba?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert többször megütötte már a hasam a fiam és meg is rúgta,állandóan rajtam lóg és sokszor már fáj a hasam.Meg szokott úgy mocorogni mintha berezegne az egész hasam,mintha rángatózna vagy nem is tudom.Olyan furcsa érzés.Ebből következtettem arra hogy nem e valami baja van.Az tuti hogy nem csuklás mert tudom amikor csuklik hogy az milyen.Ne nézzetek hülyének légyszíves csak ilyenek járnak a fejemben.Ez a második terhesség már nem olyan mint az első hogy úgy tudok rá vigyázni ahogy szeretnék.Sokszor nem tudom kivédeni hogy a bátyus ne üsse meg a hasam,persze nem direkt csinálja csak így sikerül neki.
2010. nov. 4. 10:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
rákérdezhetsz, de ne azt kérdezd, hogy lehet-e Down kóros, hanem, hogy tud-e magyarázatot erre a furcsa rángatózásra és, hogy lehet-e valami baja a rugdosásoktól (egyébként szerintem nem, a magzatvíz elég sok mindentől megvédi)
2010. nov. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ok köszi!!!
2010. nov. 4. 12:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!