Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenben keresek jó szülész...

Debrecenben keresek jó szülész -nőgyógyászt. Tudtok valakit ajálani? Ha terhes vagy akkor mennyi idő után nő a hőmérséklet. Az elmaradt menzitől, vagy már hamarabb is?

Figyelt kérdés
2009. jan. 8. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A debreceni orvosokról semmit sem tudok, a kérdésed második felére válaszolok.

A hő a peteérést követően megy fel, ez egy 28 napos ciklus esetén a 14. napon van. Ilyenkor felugrik legalább 3-4 tizeddel és egészen addig fent is marad, amíg nem jön meg a menzid. Ha nem jön meg a menzi, akkor fent marad a hő és terhes vagy, ilyenkor viszont már nem kell mérni.

2009. jan. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2009. jan. 8. 12:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Debrecenbem szültem Gáspár Sándornál és Simó Dezsőnél mindketten ott voltak mert rá értek bár nem volt fogadott orvosom egyik sem de ők szimpatikusak voltak és sokat segítettek! De még sok jót hallotam Kálmánczhey Albertről is!
2009. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%

Orvosok:

Kenézy: Dr. Kálmánchey, már írták nagyon figyelmes ultrahangon mindent elmutogatott és elmagyarázott pedig nem fogadott orvos volt.

Klinika: Dr. Krasznai Zoárd, - nekem nem volt orvosom de nála szültem ügyeletben és nagyon meg voltam elégedve vele.

2009. jan. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!