Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nagyon fáj és még...

Tényleg nagyon fáj és még vérezni is szokott a vizsgálat a 36. hét körül?

Figyelt kérdés
És tényleg jobb ha az összepakolt cuccaimmal együtt megyek NST-re mert lehet,h. bent tartanak vagy megindul a szülés egy erősebb vizsgálat után?
2009. jan. 8. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi??Ezt ki mondta neked??Ez baromság..

Egyáltalán nem igy van, ugyanolyan lesz mint a többi vizsgálat!Se nem fájdalmas se nem fogsz ott helyben megszülni..

2009. jan. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is tartottam tőle, de azért nem fáj annyira, csak kellemetlenebb már. Én most 37 hetes és 4 napos vagyok. Az első NST-re nem vittem cuccot, de a másodikra már igen, mivel a méhszájam 2111, ha az NST olyan méhtevékenységet mutat akkor bent is tarthatnak már. De ha a férjed esetleg utánad tudja vinni a cuccost akkor fölösleges cipelned. Mi is lent hagytuk a kocsi csomagtartójában. És igen, van hogy kicsit vérzel vagy inább csak maszatolsz utána, de ilyenkor főleg, ha ki vagy nyilva már, muszáj próbálgatnia a dokinak, hogy hány ujja fér be a méhszájba. Mivel arrafelé már nagyon érzékeny a terület ilyenkor kicsi vérzés természetes, de én azt tapasztalom, hogy nagyon óvatosan csinálják a viszgálatot a dokik. Ne félj tőle, próbálj meg közben ellazulni, akkor nem annyira kellemetlen!

Kitartás, már nincs sok hátra!

2009. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ki mondta neked ezt,semmivel nem fáj jobban mintaz előttiek.NYugika,és jó baba várást
2009. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy. MAx ha magzatvíz vizsgálatot csinálnak, de azt csak akkor ha muszáj. Nekem szülés előtt nézték meg szivárog-e a víz, na az nem volt kellemes, de túl lehet élni símán, ráadásul beindította a szülést /szerencsére/.

Sok sikert és vizsgálatoktól menetes könnyű szülést NEked!

2009. jan. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát mondani nem mondta senki, csak folyamatos olvasgatok a témában és nagyon sok helyen ezt írják a kismamák.

De örülök,h. nem így van. Mondjuk lehet,h. vannak állat dokik vagy szülésznők.

Az elsőre akkor még nem is viszek semmit ráér ha esetleg a második alkalommal bedobjuk a kocsiba a holmimat.


Köszi a segítséget!

2009. jan. 8. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!