Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két éve kijött a herpeszem,...

Két éve kijött a herpeszem, először a számon, azután átterjedt a szememre és a nyálkahártyáimra. Ha a terhességem alatt újra "előjön", milyen hatással lehet a picire?

Figyelt kérdés
2008. jan. 10. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a picinek nem lesz tőle baja.A gyógyszertárban kapható krémek nagyon jók,és csak a felületet kezelik tehát a hatóanyagok nem jutnak be a szervezetedbe.Arra viszont vigyázz hogy ha mégis előjönne akkor ne nyulkálj a szemedhez mert valóban könnyen átterjed.Én is elég hajlamos vagyok a heroeszre,ha egy kicsit legyengül az immunrendszerem máris kijön,bár a terhességem alatt eddig nem volt(21 hetes vagyok)Nekem meg az orromra stokott rámenni.Boldog babavárást!
2008. jan. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
VAn egy gyógyszer, amit kúrában lehet szedni. Ajánlom, használd még terhesség előtt, ez nálam fél évre kizárta a herpesz előjöttét. A gyógyszer neve: TELVIRAN. Ha terhesen kijön, használj kenőcsöt, nem lesz baj, sokan vagyunk így ezzel.
2008. jan. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszert ne!A herpesz vírust mki egytől egyig magában hordozza,ha már volt a családban vkinek,vagy ittál,csókolóztál,szeretkeztél herpeszessel.A kisbabád örökli,tehát semmmi baja sem lesz.Ha a herpesz előjön,akkor le van gyengülve az immunrendszered valami miatt,egyél sok vitamin és ásványianyag gazdag zöldség-gyümölcsöt,vagy egy neves doki vitamincsomagjait,és egy-kettőre elmúlik a rossz tünet.A sebeket fertőtlenítsd le Naturland Svédcseppel,majd kenj rá vékonyan körömvirágkrémet.Heg nélkül gyógyul.(ha fáj valamid,kenj rá körömvirágot,majd fektess rá svédcseppel átitatott zsebkendőt és hagyd rajta.ha megsérülsz,fertőtlenítsd svédfűcseppel,és kenj rá körömvirágkrémet.Jobb mint a Vindex!Ha valaki érti,mire gondolok/bazi nagy görög lagzi/
2008. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!