Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem két napja késik eddig...

Nekem két napja késik eddig mindig megjött a 28. nap reggel most nem. Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Terhességi tüneteim nemigazán vannak csak aluszékonyabb vagyok és a derekeam fáj de picit olyan mintha megakarna jönni de semmi. Vettem tesztet nagyon halvány két csikos. Terhes vagyok?
2010. nov. 7. 12:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
utolsó, ha húgyúti fertőzése is van, attól még a hcg szintje nem emelkedik meg és nem csinál pozitív terhességi tesztet XD....
2010. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Elozo hozzaszolonak:

"Nagyon halvany ket csikos"

Hallottal mar a "fals pozitivrol"?

Nem tudom, hogy mitol kene sokat pisilni... Hisz ilyenkor nem nagyon van meg mi nyomja a hugyholyagot... A meh sincs annyira "megnove" meg...

En tenyleg remelem, hogy baba.

Sajat tapasztalatomat irom le! Ez nem azt jelenti, hogy tenyleg ugy van, ahogy en mondom. Csak tapasztalat!

De tenyleg, meg egy teszt, az a biztos!

2010. nov. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
nincs hányingerem sem más bajom.mostmár nem érzem ugy hogy mindjárt megjön ugy fáj a hasam.a vizeletem nem piros nem csip sött joformán viz szinű nem viszket a félora nem szoszerint értendő csak sürün kell
2010. nov. 7. 14:39
 14/21 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Szerintem is baba van a dologban.:)

A sűrű pisilés a hormonok miatt van az elején, természetes dolog. A többi terhességi tünet ne izgulj jönni fog majd 1-2 hét múlva.

2010. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

csináltam egy tesztet megint egy csikos lett:(

akkor semmi esélyem hogy terhes vagyok?a délelőtti halvány kettő.de reggel csinálok egyet az első vizeletből hátha

2010. nov. 7. 17:19
 16/21 anonim ***** válasza:

Én mindig onnan tudtam, hogy terhes vagyok, hogy folyton pisilni jártam! Ez természetes, a hormonváltozás okozza! Nem felfázás.... Nekem sem volt más tüntetem az elején.

A halvány 2 csíkot úgy érted, hogy szabad szemmel jól látható, nem kell fény felé tenni, vagy ilyesmi? Mert ha igen, akkor ez baba!

Dokihoz nyugodtan menj el, igaz még sok mindent úgysem lát, de ha alapos ad beutalót vérételre, megnézik a hcg szinted és onnantól biztos!

Ilyen korán, csak reggeli pisiből érdemes tesztelni.

Szerintem baba!

2010. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Ne veszitsd el a remenyt!

Csinalj egyet reggel elso vizeletbol... Az a biztosabb...

Szoritok Neked!

2010. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
...én is nagyon szorítok!!
2010. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

No, mi a helyzet?

Csinaltal meg egy tesztet?

Mi lett??

Jujj, mar alig varom, hogy megird! :D Remelem 2 csikos!!!

2010. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
sziasztok!reggel megjött:(( de akkor nemértem a félig két csikot vagy terhes vagyok csak ugyanugy megjött vagy esetleg felszivodott?ha felszivodott akkor azt tudja esetleg valaki hogy mitől lehetett?
2010. nov. 8. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!