Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 48 éves vagyok és 6 hetes...

Csepreginé Mária kérdése:

48 éves vagyok és 6 hetes terhes, még nem döntöttem el mit teszek. Van 2 felnőtt gyermekem és egy unokám. Ennyi idősen is fízetni kell az abortuszért ha mégis emellet döntünk a férjemmel? Köszönettel. Csné. Mária

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:12
1 2 3 4 5
 31/45 eszo ***** válasza:
78%

sajnos nekem a napokban derült ki, hogy ebben a hónapban sem sikerült a baba, és már volt egy vetélésem is, pedig csak 23 éves vagyok..semmire sem vágyom jobban, csak hogy legyen egy kisbabám..

az én anyukám 35 évesen szülte az öcsémet..vérnyomásgondjai voltak, 24 órás megfigyelőt tettek rá, sokat kellett dokihoz mennie, feküdnie - szóval nem volt egy nyugis terhesség..mégis, ha ő most nem lenne..el sem tudnánk képzelni az életünket.


én 2 dolog miatt is mondanám, hogy tartsátok meg ezt a babát:

1. én már veszítettem el babát, és ez a legrosszabb, ami történhet egy nővel a világon

2. tényleg van benne valami, hogy nagyon szeretne jönni!!


Kívánom Nektek, hogy jól döntsetek..

a kor miatt meg egyáltalán nem aggódnék!


Sok boldogságot!

2010. nov. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a terhességem előtt volt egy vetélésem, és a 2. baba élni akart, és megfogant. azta van egy 8 hónapos gyönyörű kislányunk, és el se tudnám képzelni az életet nélküle, úgy gondolom, hogy ott méhen belül olyan hatalmas életösztönnel rendelkeznek, hogy ez a világ legnagyobb csodája ami egy nővel megtörténhet. Kívánom, hogy jól dönts, és jó egészséget!
2010. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
84%
Nekem van ismerosom akit kb. ilyen korban szulte az edesanyja, s most mar az ismerosomnek is van gyereke es a nagymama ot is nevelgeti!
2010. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
72%

Ne foglalkozz a korlatolt valaszokkal! Ok lenyegeben megolnenek egy gyereket, csak mert a szulok nem biztos, h olyan fittek lesznek 70 evesen... Az a lelek teged valasztott anyukajanak, es meg akar szuletni. :)

Az en parom 25 evvel idosebb nalam. 8 hetes vagyok, de mindketten boldogok vagyunk. Most en is gondolhatnek arra, hogy mi lesz ha...? De inkabb arra gondolok, mekkora ajandekot kaptunk.

Sok sikert, kitartast, es gratulalok! :)

2010. nov. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 eszo ***** válasza:

szia!


remélem majd megírod hogyan döntöttetek...

2010. nov. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Tegnap hajnal 3.-kor elvetéltem... A korházban végleg eltávolították. A baba döntött. Remélem olyan helyre megy ahol nagyon várják egy fiatal házzaspárhoz. A lelkem sír de hamarosan rendbe jövök.
2010. nov. 13. 18:24
 37/45 eszo ***** válasza:

úristen! nagyon sajnálom..tudom mit érzel..én is a 6. hétben vetéltem el..

remélem úgy lesz, ahogy írtad..és sok-sok pár sikerrel jár majd..


neked sok erőt és kiratrást kívánok!

remélem hamar megnyugszik a lelked!

2010. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom! Kitartást kívánok Neked!
2010. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
Sajnálom!
2010. nov. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:

Sajnalom...

Minden jot kivanok a tovabbiakban, s remelem lelkileg is sikerul majd rendbejonnod...

2010. nov. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!