Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pesztonka elektromos vagy...

Pesztonka elektromos vagy medela kézi mellszívót vegyek?

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni. kinek melyik vált be? Ezt a két terméket tudom elszámoltatni eü.pénztárra ezért gondoltam ezekre.
2009. nov. 3. 15:53
 1/7 anonim válasza:
SZERINTEM KÉZIT VEGYÉL. EGYRÉSZT OLCSOBB, UGYANUGY SZÍV ÉS NEM FOGOD SOKÁIG HASZNÁLNI, ELADNI MEG NEM HISZEM, HOGY SIKERÜL. ERÖLTESD A SZOPIZÁST HA LEHET NEKED IS ÉS A GYERMEKNEK IS JOBB LESZ.
2009. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
medela
2009. nov. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én medela harmony-t használok, nagyon-nagyon meg vagyok vele elégedve. Nálunk körbe megy a barátnők között, 6 éves, most kellett rajta egy alkatrészt cserélni.

2009. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem Pesztonka volt, nagyon szívott. Tartozott hozzá orrszívó-rész is, amit a oviskorig használtunk. Sokkal kíméletesebb, mint a porszívós, mégis erős.
2009. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából én is a medela felé hajlok mert ehhez később ha kell lehet eletromos részt tenni is. Terméeszetesen szoptatni szeretnék, de már most el kell ugye dönteni hogy milyen kell mert a kórházba már javasolták hogy vigyem...
2009. nov. 3. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elektromosat vegyél. A Medela elektromosát miért nem tudod elszámolni?

Én kézi Medelát vettem, de baromira fárasztó volt pumpálni, úgyhogy kb. 3 nap használat után vettünk egy elektromosat. Sokkal hatékonyabb.

2009. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Medelát! A pesztonka nem volt jó legalábbis nekem,de nagyon sok anyuka van még igy vele! Az orrszivoját tudtam csak használni!
2010. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!