Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis vérzés nem vérzés? Sztori...

Kis vérzés nem vérzés? Sztori bővebben lent.

Figyelt kérdés
Én kérdeztem a múltkor a hasmenéses kérdést. Na hétfőn meg rózsaszínes valami jött ki este (wc papíron), mentünk a kórházba, benn is fogtak. UH másnap volt, azon minden rendben, 2,5 mm a bébi, és van szívhang (6hét). Meg is nyugodtam. De mondták, hogy pár napot azért bent kell lenni. De ahogy kiderült a hasmenésem, már senkit nem érdekelt a vérzés, átküldtek a fertőzőre. Ami oké, értem, ne fertőzzek mást meg (bár a család sem kapta el itthon). De, hiába van dokim, ő oda nem jött át véletlenül sem, hogy hogy vagyok, pedig az UH óta vérezgetek, mondtam is neki, de azt mondta, amíg nem mensi szerű, addig nincs gond... Csak a wc papíron van a vér, de akkor is vér... Az állaga volt már mindenféle. A méhszájra is az UH-on azt mondta hogy C 3000. De akkor honnan jön vér? Mennyire izguljak?
2010. nov. 11. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
én elmennék egy másik dokihoz is hogy nézzen meg...
2010. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állj a sarkadra és keress másik orvost szerintem..a dokid egy "nemtörődöm"...nekem azt mondta a dokim, hogy fájhat, görcsölhet, szúrkálhat odalent, de ha vérzés van, akkor azonnal jelentkezzek nála, mert az nem jó!!! De azért nem feltétlenül kell "betojni", nekem a hüvelykúp sértette fel a hüvelyemet nemrég és attól vérezgettem, de csak egy fél napig. Szóval nem feltétlenül mensis vérzés, de tényleg jobb kivizsgálni.
2010. nov. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenféleképpen irány egy másik doki! Nekem 8 hetesen volt bevérzésem, rohanás az ügyeletre... Másnap UH, ahol minden rendben volt, de gyógyszert kell szednem, hogy biztos ne legyen semmi baj! A gyógyszert viszont csak orvos írhatja fel! Szóval mindenféleképpen elmennék a helyedben egy másik orvoshoz, nehogy a babának legyen baja! Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

2010. nov. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát nincs erre fele annyi doki..., és ez az egyik legjobb itt! Rutascorbint adott (azt javasolta a másik doki is, merthogy többen is láttak a kórházban), azt mondta ilyen kis terhességnél mást nem tud csinálni. Meg az egyik ismerősöm, aki orvos, ő is azt mondta, hogy csak ezt tudják adni...

8 hetes: milyen gyógyszert kaptál?

2010. nov. 11. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:

szerintem is keress fel egy másik orvost is,minél előbb...

de semmiképpen ne izgulj,most az nem segít,ha mégis elkapna a pánik vegyél egy-két mély levegőt,az sokat segít,és gondolj arra,hogy minden rendben lesz!


nálam is volt nagyon pici vérzés,meg is ijedtem rendesen,a végén kiderült,hogy párommal való együtt lét után,a külső szeméremajkamnál repedezett meg kicsit a bőr...

ilyenkor ugyanis a hüvely fala,és minden érzékenyebb,puhább és több vér is áramlik oda...

és persze az sem jó,ha az ember feszülten szexel...


Boldog babavárást és minden jót kívánok neked!

2010. nov. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szex az nem volt. Az igaz, hogy UH előtt csak rózsaszín volt, azóta pirosabb. Szerintem csökken a mennyiség, már nem minden wc-nél van, de akkor is. Holnap lesz meg a széklet eredmény, attól is nagyon tartok, nehogy valami olyat szedtem össze, ami árthat a babának.
2010. nov. 11. 09:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! 8:52-es vagyok, és nem 8, már 11 hetes, a bevérzés volt 8 hetesen. :) Én Duphastont kaptam. Időnként előfordul még hogy néha nagyon kicsit barnázok, de az azért van, mert a bevérzéstől hematóma alakult ki, ami elkezdett kiürülni. Tényleg ne idegeskedj, ha szeded a gyógyszert, akkor nem lesz semmi bajotok. Drukkolok!
2010. nov. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi! Ha ma meglesz a széklet eredmény, akkor felhívom a dokim, és kikuncsorgok egy hasi UH-t még a hétvégére. majd megmondom neki, hogy fizetek... Akkor mindig kedvesebbek. :S

Egyébként tegnap már kevesebb volt a vérzés, reménykedem, hogy minden oké odabenn.

2010. nov. 12. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!