Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek a h1n1...

TKI Ibolya kérdése:

Mi a véleményetek a h1n1 oltásról? Nőgyógyászom szerint nem szükséges a körzeti szerint nem baj ha felveszem így terhesen. Tavaly is felvettem nem volt mellék hatása.

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem megírni hogy most vagyok 22 hetes terhes és van egy 8 és egy6 éves gyermekem.
2010. nov. 12. 14:03
 2/3 anonim ***** válasza:
biztos azért mondja, hogy nem szükséges, mert nincs járvány. ha nincsenek fenntartásaid az oltással szemben, akkor oltasd be magad, hiszen úgyis ingyenes. én bevallom kicsit félek tőle, annyi eltérő vélemény van, azért nem oltatok. de, hogy az igazság mi, azt nem tudhatom.
2010. nov. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én tavaly beoltattam magam, idén nem fogom. Most vagyok 29 hetes és doki kerek perec azt mondta, hogy az itthoni oltás egy szar és mindenki beszél a jó oldaláról, de a mellékhatásokról senki!

Hát engem meggyőzött, nem kap oltást senki!

2010. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!