Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes terhes vagyok az...

18 hetes terhes vagyok az normális ilyenkor hogy van hogy napokig nem mozog a babám utána meg nagyon sokat is? (első baba)

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:

igen, nekem is így volt

17 hetesen mozgott, majd 3 napig semmi. Megijedtem, pedig mozgott ő, csak nem mindig lehet ugyanúgy érezni. :)

Ne aggódj nemsokára minden nap érezni fogod, ez természetes. :)

38 hkm

2010. nov. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszodat nagyon aranyos vagy!

A legjobban már azt várom hogy a párom is érezze mert mikor én érzem mozogni szegény mindig a hasamat fogdossa hogy ő is aztán mikor nem érzi kicsit "szomorú" lesz,de azzal vigasztalja magát hogy nemsokára eljön az ő ideje is és akkor el sem fogja engedni a hasam!

Mégegyszer nagyon szépen köszönöm

Minden jót neked

2010. nov. 15. 09:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Problémamentes gyors szülést és azt kivánom hogy minden rendben legyen :)
2010. nov. 15. 09:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha kitartó, hamarosan érezheti. Te előbb fogod kívülről érezni, mint a párod, mert tudod, hogy hova tedd a kezed, és mikor kell érezned a tenyereddel is. Ha ilyenkor az ő kezét oda teszed, és szólsz egy párszor, hogy MOST!, akkor mindjárt itt lesz ez az idő. :) A férjem így 19 hetesen már érezte, igaz ez a hasfal vastagságától és a lepény elhelyezkedésétől is függ. 29 hkm
2010. nov. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én annak idején csak a 19. hét vége felé éreztem először a babámat. Utána volt, hogy napokig semmit nem éreztem. Ez nem azt jelenti, hogy nem mozog, hanem még pici, és van bőven helye izegni-mozogni anélkül, hogy éreznéd. A 32. héttől kell figyelni, hogy meglegyen a napi 10 különálló mozgás. Minden jót és jó egészséget boldog babavárást Neked! Üdv, 11 hónapos kisfiú anyukája
2010. nov. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2010. nov. 15. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nekem a párom csak a 23. hét körül érezte, de akkor nagyon tetszett neki. Addig meg el volt kenődve, hogy ő miért nem érzi, mikor én igen. Most már szemmel láthatóan hullámzik bent a Drágánk, sőt néha kinyomja valamijét, ha pedig a párom ráteszi a kezét, szabályszerűen megrúgja. :)

Köszönöm a jókívánságokat, én is hasonló szépeket és problémamentes terhességet és szülést kívánok majd. :)

2010. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen én is!Hát mondtam neki hogy ne legyen elkenődve mert hamarosan ő is érezni fogja!
2010. nov. 15. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!