Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mennyi a korkülönbség a...

Kinek mennyi a korkülönbség a babái között? Mennyire jó ha kicsi a korkülönbség olyan 1,5 év.

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz?
2010. nov. 15. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Tesóm és én közöttem ennyi van pont. Anya szerint nem volt könnyű, de hosszútávon ő is és mi is örülünk ha lehet így mondani, hogy csak ennyi lett, mert így mindent együtt tapasztalhattunk meg tesómmal, mind tanulás, mind kamaszodás, és minden egyéb téren:)

38 hetes km

2010. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk 11 hónap a különbség,még a kicsi kicsi volt(kb.8 hós koráig) könnyű volt,most viszont már nagyon nehéz,nem gondoltam volna h igy lesz...

Most 17 hós és 28 hósak.

2010. nov. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Egyenlőre még csak egy babám van, a másik a pociban, így nem tudom hogy mennyire lesz nehéz. A kislányom 13 és fél hónapos, én 26 hetes terhes vagyok. Így is terveztük. 17 hónap lesz a korkülönbség köztük. Köztem és a tesóm között 20 hónap van, a férjem és a testvére között 16 hónap és mindkettőnknek nagyon jó volt így felnőni. Néha kicsit izgulok, de örülök hogy így terveztük és így jött össze.

Minden jót!

2010. nov. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 év a korkülömbség, de vannak jó és rossz napok is. Föleg most hogy a pici már mászik, minden érdekli és elszed mindent a nagyobbiktól.De szerintem mindegy mennyi a korkülömbség megvan a maga könnyü és nehéz oldala is.
2010. nov. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!