Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 18 hetes UH-on fogják kérni...

A 18 hetes UH-on fogják kérni a 16 hetes vérvétel eredményét?

Figyelt kérdés
2010. nov. 15. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Hacsak nem a dokid csinálja (és nem idegen uh-os).
2010. nov. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De igen, kérik. Legalábbis nálunk kérték. Mondta is a dokim, hogy mielőtt megyek az UH-ra, el ne felejtsek bemenni az eredményért. Annak tükrében vizsgálnak az UH-on, hogy milyen a véreredményed.
2010. nov. 16. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is kérték az afp eredményt, kell is, mert ha mondjuk nagyon alacsony, vagy magas az érték, akkor az annak megfelelő rendellenességekre jobban figyelnek, keresnek.
2010. nov. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy 18 hetes genetikai UH-ot, az AFP eredménnyel együtt csinálják!

Tőlem az volt az első dolog amit elkért a szonográfus.

2010. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Tőlem nem kérte senki. Egy magán 4D-sben voltam a 18. heti uh-n. Még csak az eredményt sem kérdezték meg. Ellenben az uh lelettel együtt vittem fel az afp-met is a dokimhoz.
2010. nov. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!