Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok...

Niki981 kérdése:

26 hetes kismama vagyok minden reggel vérzik az orrom, ez normális?

Figyelt kérdés

reggel felkelés után kb 2 órával vérzik az orrom,1-2 percig tart,de olyan hogy azt érzem mintha folyna az orrom és csöpög a vér az orromból.kb 5-6 teli zsepi után eláll és utána semmi nincs egész nap.

a vérnyomásom 80/50.a testmagasságom 160 a babám viszont hatalmas lehet hogy ezért van az orrvérzésem?????


2011. ápr. 16. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem is minden reggel vérzett, vagyis nem mindig, de hetente 3-4 alkalommal biztosan.

Nem volt magas a vérnyomásom, minden rendben volt, csak nekem ilyen terhestünetem volt.

2011. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia

ezt a kérdést már én is szerettem volna föltenni.második terhességem és állandóan vérzik,ha nem vérzik akkor alvadt vér van az orromban...reggelre nem is kapok levegőt!szörnyű!

remélem természetes dolog terhesség alatt nincs gond...kitartás!

üdv 29+1km

2011. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, de a doki azt mondta, vegyek rutascorbint, napi 3x2 tablettát szedjek, rögtön el is múlt, azóta sem vérzett. De én csak 3x1-et szedtem.
2011. ápr. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat vérzett
2011. ápr. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, szedj C-vitamint!
2011. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez normális
2011. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha, ugyanígy jártam, kb ugyanilyen idős terhesen, és Rutascorbin nevű, C-vitamin tartalmú vérzéscsillapító hatású vitaminkészítményt ajánlott a nőgyógyászom.
2011. ápr. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hálás vagyok minden válaszért köszönöm szépen!!!!!!!!Mostmár nyugodt vagyok!!!
2011. ápr. 17. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!