Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Kecskeméten szülésznőt...

Lehet Kecskeméten szülésznőt fogadni? Kit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 11:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia!Én császárral szültem, de ha lehetett volna választanom, vagy úgy döntöttem volna, hogy fogadok szülésznőt, biztos, hogy Miklós Mártát választottam volna.A gyermekágyas kórteremben az egyik szobatársam őt kérte fel, és nagyon dicsérte.Amikor beindult nála a vajúdás, többször felhívta őt a Márta a mobilján ( a saját szememmel láttam, mert befektettek), hogy mi újság.És elintézte, hogy minél gyorsabban a szülőszobára kerüljön, pedig a hidegfrontnak köszönhetően alig volt szabad ágy..És személy szerint nekem is szimpatikus.
2010. nov. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! Az Ő nevét már többször is hallottam, sokan dícsérték. Egy hét múlva úgyis indul a szülésfelkészítő tanfolyam, addig várok a döntéssel. Köszönöm!
2010. nov. 27. 12:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!