Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elöl fekvő méhlepény esetén...

Elöl fekvő méhlepény esetén mennyi időt kell a terhesség alatt kórházban tölteni? Folyamatos kórházi megfigyelés alatt tartanak a szülésig? 21 hetes km.

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok, a lepény helyzete egyelőre nem változott. Mire számíthatok? Befektetnek már most, vagy elég itthon feküdni, és csak vérzés esetén tartanak bent hónapokra-hetekre?? Táppénzen vagyok emiatt a 14. hét óta, de azóta semmi panaszom. Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 17. 13:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is ez volt, "placenta previa", de egyáltalán nem kellett feküdnöm, a kislányomat is egy héttel túlhordtam. Ne izgulj!!!

2010. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy baj, hogy elől fekszik. Az a a baj, ha mélyen fekszik, a méhlepény közelében.
2010. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
2. vagyok. méhszájat akartam írni.
2010. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

nem kell befeküdni! Nekem is mindkétszer elsőfali lepényem volt/van és nincs semmi bajom.

Ki mondta hogy be kell feküdni?

2010. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem baj ha elől fekszik , az teljesen normális!!!!!!!!!
2010. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
kérdező: az nem baj, ha elől fekszik (nekem is így van), valamit félreérthettél.
2010. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elöl volt, mégsem kellett feküdnöm, 38 hetesen egész napos sétán voltunk a Margit-szigeten és semmi bajom/bajunk nem lett belőle...
2010. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
nem arra gondoltál hogy lent fekvő lepény? Rálóg a méhszájra?
2010. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az ultrahangos eredmény szerint: "Lepény mellső falon mélyen, alsó széle fedi a belső méhszájat." Szóval placenta praevia. A terhesgondozóban mondta az orvos, hogy kórház lesz belőle, ha nem változik, de azt nem mondta, mikortól. Legkisebb vérzéssel is rohanjak a kórházba, és feküdnöm kell. Lassan kikészülök a rengeteg fekvéstől, szept. 29 óta ezt csinálom, 3 napig kórházban, azóta itthon. Lehet, hogy félreérthetően tettem fel a kérdést, elnézést érte! Szép napot mindenkinek, és várom további kommentjeiteket!
2010. nov. 17. 14:27
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia , igen így már érthetőbb, és az tényleg nem jó ha rálóg a méhszájra. A szülésnél ha nem változik akkor nem tudod megszülni normál úton a babát, és mivel lent van nagyon, veszélyes lehet a leválás miatt, gondolom azért mondták hogy ha vérzel menj azonnal kótházba.

Szerintem vigyázz magadra , tényleg pihenj, a babáért és nem lesz gond.

Kitartást:))))

37+3 km

2010. nov. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!