Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » VAn valakinek információja a...

VAn valakinek információja a redukcióról? VAgy esetleg tapasztalata is van? Ma derült ki, hogy hármas ikrekkel vagyok terhes, és az orvosom a redukciót ajánlotta (injekcióval az egyik baba szívének megállítása).

Figyelt kérdés
12 hetes terhes vagyok. Teljesen kétségbe vagyok esve. Mit csináljak??? Több orvossal is beszéltünk, és mind inkább a redukciót támogatja. Azt mondják, túl kockázatos a babákra és rám is nézve a hármas ikrek kihordása.
2009. jan. 12. 17:44
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kicsit ( :D ) ritkán járok ide...

Szóval köszönjük az érdeklődést, minden rendben velünk. Már 2,5 évesek a lányok, beszélnek, énekelnek, ahogy más babák is. Édesek a kis drágáim!

2012. jan. 8. 22:29
 32/36 A kérdező kommentje:
A 29. válaszolótól kérdezném, hogy mi lett, hogy döntöttetek?
2012. jan. 8. 22:30
 33/36 anonim ***** válasza:

A 29-es vagyok.

Szóval a 3 petezsákból csak 2-ben volt szikhólyag, a 3. petezsák felszívódott. A 8. hétig 2 baba fejlődött, de aztán elhalt az egyik és ő is felszívódott. A megmaradt 1 baba épp itt alszik mellettem, 2 és fél hónapos :)

2012. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Megint én. Na és milyen az élet 3 gyerkőccel? Mind a három kislány lett? Hanyadik héten születtek? :)

Nekem néha egy gyerekkel is sok, nemhogy hárommal. Az első hetek nagyon rosszak voltak, alig tudtam aludni. Nem sok időd lehet 3 baba mellett :)

2012. jan. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ami veletek történt, viszont gratulálok a picúrhoz! Hát igen, nem egyszerű az élet három babával. Nem is babák, hisz már igazi nagylányok. HIhetetlen, hisz most születtek. Most már teljesen szétszedik a lakást, a napokban majdnem a mosógépet tették tönkre, a dvd-nek már annyi, múltkor a számítógép cd-jébe dugtak egy tollat, pedig itt ültem mellettük és kb. 3 másodperc alatt sikerült. Körben a lakás kipingálva és még sorolhatnám, szóval egészséges, igazi kis eleven csajszik!Így van rendben. Majd meg tudjátok ti is nemsokára! :D Mert gondolom egy bébi is tud alkotni, csak ők együtt hárman nagyon bátrak és nagyon össze tudnak fogni. Meg aztán össze is tudnak veszni, de még hogy! Egyébként bölcsisek, nagyon szeretik, jövőre meg már ovisok lesznek. Rohan az idő...
2012. febr. 4. 21:59
 36/36 A kérdező kommentje:
Ja, és az alváshoz annyit, nekünk csak akkor van átaludt éjszakánk, ha a nagyszülőknél alszanak a lányok. Szóval még a mai napig felsírnak. Az elején meg hát... inkább hagyjuk, szörnyű volt! :) 2-3 óránként etetés, ami egy órahosszáig tartott, még egy kis pelenkázás, cumisüveg mosás és talán egy óra alvás, ha sikerült... Nagyon nem kívánom vissza! De így visszaemlékezni még erre is jó!
2012. febr. 4. 22:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!