Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan leplezzem a terhességem...

Hogyan leplezzem a terhességem a munkahelyemen, ha közben sokat hányok?

Figyelt kérdés
2010. nov. 19. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nehéz ügy. a wc-ből kihallatszik valami? :) én is rosszul voltam az elején, de valahogy szerencsém volt, bent nem hánytam egyszer sem. otthon viszont a kritikus időszakban kb. 2 naponta egyszer történt baleset, de mindegyik alkalommal otthon úgy, hogy a wc-ig is eljutottam. te ennél rosszabbul vagy?
2010. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
miért kell titkolni?
2010. nov. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mert gondolom 12. hétig nem akarja elmondani.
2010. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Babonából nem akarom elmondani a 12. hétig, mert az előző terhességem viszont elmondtam, és 9 hetesen elvetéltem. De viszont akkor nem voltam rosszul egyáltalán. Nagyon akarom ezt a babát, nem akarom elveszíteni. 12. hétig szigorúan titkolni akarom.
2010. nov. 19. 11:59
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Titkolhatod, de mindenki számára egyértelmű lesz.

Nem azért fogsz elvetélni, ha netán elvetélsz, mert a kollegák tudták, ezzel remélem tisztában vagy...

2010. nov. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekem nem vettek észre semmit, meg is lepődtek, hogy ilyen jól titkoltam. próbálj mindig rágcsálni valamit és ne igyál éhgyomorra, nekem ez vált be többé-kevésbé.
2010. nov. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy nincs köze a vetéléshez annak, hogy elmondom-e vagy sem. De annyira akarom ezt a babát és annyira megviselt az előző vetélésem, hogy nem merem még mindig beleélni magam. Nehogy megint csalódjak.
2010. nov. 19. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
te már ígyis úgyis beleélted magad, attól hogy tudják a kollégáid nem változik semmi. így csak többet stresszelsz a titkolózáson ami árthat a babának.
2010. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy most?

Mert ha nincs más, szerintem írasd ki magad a háziorvosoddal, aztán ha elmúltál 12 hetes, akkor visszamész dolgozni. Én 22 hetes vagyok, de még mindig sokat izgulok, hogy jól van e a baba.

2010. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még csak 5 hetes vagyok, de már kiokádom a belem, egész nap hányingerem van és szédülök, ráz a hideg, a hasam fel van puffadva. Ezek a tüneteim egyáltalán nem voltak az első terhességem idején, emiatt is reménykedek hogy most minden rendben lesz. Viszont elég stresszes a munkahelyem, bár próbálok nyugodt maradni.
2010. nov. 19. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!