Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18-ik hétig el tudom vajon...

18-ik hétig el tudom vajon titkolni a munkahelyemen a terhességem?

Figyelt kérdés
Akkor kapnék határozatlan idejű szerződést...
2010. márc. 14. 11:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
hát igazából az azon múlik h addigra mekkora lesz a pocid.nekem 18 hetesen már elég szembetűnő volt h babát várok.16 hetesen kezdett el nőni nekem.de hát próba szerencse.járj munkába bő ruhába,az is takarni fogja valamennyire.vigyázz magadra.és jó babavárást.
2010. márc. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Milyen magas vagy és hány kiló?

Én molett vagyok, szóval bőven volt helye a babának. Nekem 5,5 hónapos terhesen volt az esküvőm. Nem nagyon lehetett semmit látni.

2010. márc. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van a többieknek, alkat-függő. Én most vagyok 27 hetes terhes, de mivel nem vagyok vékony, még most sem látszik meg a baba a pocakomon. És ugyanazokat a kabátokat, pulóvereket, szoknyákat és nadrágokat hordom, mint amiket a terhesség elején.


Azért a túl bő felsőkkel is vigyázz, az is feltűnő... Esetleg most még úgyis hideg van, ha egy pulcsi vagy vastagabb ing fölé veszel fel egy mellényt (mondván hideg van), abban tuti nem látják, még ha picit nő is a hasad.


Boldog babavárást és gratulálok! :)

2010. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
169 cm vagyok és 60 kilóról indultam. Köszi szépen a válaszokat!
2010. márc. 14. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Alkattól is függ, de inkább a hajlamtól. Én csak 160 cm vagyok, 62 kg-val kezdtem a lányommal a terhességet, és 20. hétig semmit nem híztam. Hasam is pici volt, 30. hétig is simán eltitkolhattam volna a ha akarom.

Mondjuk szerintem azt nézd meg, hogy anyukáddal egy alkat vagytok e, és hogy őrajta mikor látszott. Nekem ugyanolyan volt, mint anyunak velünk.

Most 14 hetes vagyok a kistesókkal (ikrek), hát már most akkor a hasam, mint a lányommal félidősen. Szóval ahogy mondják, azt sem mindegy hogy hányadik terhesség, és hogy hányan vannak a pocakban.

Boldog babavárást!

2010. márc. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia!Én 152 centi vagyok és 82 kilóról indultam!Tehát nem vagyok egy sovány alkat:(((15 hetesen már akkora pocakom volt,hogy azt hitték mindjárt szülök!Szóval tényleg nem lehet ezt így előre megmondani:(((!!
2010. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy mitol fugg, de en magas vagyok es vekony, megis titkolhattam volna mindket terhessegemet a 25. hetig, talan meg a 30-ig is.

Szerintem a 18. hetig siman lehet, ha nem hangsulyozod ki direkt es nem hizol sokat.

2010. márc. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az alkatodtól is függ és a méhed elhelyezkedésétől is. Ha elől van a méhed, akkor már hamar látszik, ha hátul, lehet, hogy a 6. hónapban sem fog még látszani. Ezektől függetlenül viszont figyelj oda a mozdulataidra! A kismamák többsége akaratlanul is a pocakjára teszi a kezét amikor csak teheti. Én így "buktam" le, bár én csak a kolleganőim előtt!
2010. márc. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!