Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35+5 hetes kismama vagyok!...

35+5 hetes kismama vagyok! Nektek is van olyan amikor a pici kifeszíti magát deformálttá változtatja a hasatokat!? Nekem az nagyon fáj! Olyankor egy pár másodpercig nem tudok mozdulni amíg feszíti magát! Nektek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,


Igen, nekem is nagyon sokszor csinálta a csajszim...húú de rossz volt. Volt, hogy levegőt sem tudtam venni.

Volt amikor egy tányért simán meg tudtam volna állítani a hasam tetején, álltó helyemben, nem fekve, olyan laposra feszítette a hasamat.

2009. jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 33 hetes vagyok, de bizony mar nekem is van ilyen.

a ferjemnek nagyon tetszik, picit megnyomja, probalja kitalalni melyik testresze. par "nyomkodas" utan a pici tobbnyire helyet valtoztat.


bevallom oszinten, nekem ez édes fajdalom, mert ekkor mindig tudom, hogy jol van. és szerintem sokat segit a ferjemnek is, hogy felfogja, hogy tenyleg gyerekunk lesz, mert benne egyaltalan nem tombolnak a hormonok.


igazabol csak egyszer hagytam, hogy ugyanazon a két helyen rugdosson orakon keresztul, na, az nagyon fajt. (autoval utaztunk ugy masfel oran at, de en nem birom az autot, ajulashataron voltam, ugyhogy akkor akar meg is szulhettem volna, akkor is félkómás állapotban lettem volna)


simogasd odébb, a 37. hetig meg van helye mozogni, meg beszelj vele...és tedd oda a kezed, ha nem is megy odebb, kevesbe faj

2009. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia en 35 hetes kismama vagyok ez az elso babam en is tapasztaltam hasonlokat de ez nekem nem fajt. altalaban a jobb oldalba szokott huzodni.furcsa erzes de simogatassal hejre igazodik.
2009. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szio,mi 34 hetesek vagyunk...nekem is felfoghatatlan erzes volt mikor eloszor ereztem ezt a nyujtozkodast,de annnyira boldogga tesz,megha fajdalmas is neha:EDES TEHER...

Sok egeszseget nektek...

A simi nalunk is segit!!!:)

2009. jan. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!