Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt vettem észre 19 hetesen...

Azt vettem észre 19 hetesen estére bedagad a bokám, pedig még csak 3 kg-ot híztam, mit lehet ellene tenni, mi lehet az oka, és jelent ez valami problémát?

Figyelt kérdés
2009. jan. 13. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

vizesedsz, ez attól van, ha nem akarsz jobban vizesedni, akkor kerüld a sós(direkt és rejtetten sós) ételeket, amik megfogják a vizet, és próbáld meg mozgatni napközben többet a bokád...

Függ a felszedett kilóktól, de nem azért vizesedsz mert már 3kg+ nál jársz. Alkati kérdés is. Problémát akkor jelent, ha nagyon, tehát vagy cipőben alszol vagy az nélkül jársz, illetve ha nem csak a bokád...

2009. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első választ kiegészítem azzal, hogy polcold fel, amikor érzed a dagadást. Törekedj a kényelmes cipő és laza gumis zokni viseletre.

Ha a magzatvíz mennyiséggel minden rendben van, akkor gyenge csalánteát igyál, napi 1 bögrével: ennek vízhajtó hatása van. Ha a magzatvized kevesebb, akkor értelemszerűen tilos ezt inni.

2009. jan. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem innék semmiféle vízhajtó hatású teát, még az orvosok ,gyógyszerészek sem ajánlják.....!!!! (függetlenül a magzatvíz mennyiségétől)


Én nem kockáztatnék!

2009. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat és mindenkinek zökkenőmentes babavárást!
2009. jan. 13. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!