Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti belefektetnétek...

Kismamik! Ti belefektetnétek egy szoptatós hintaszékbe?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Én biztos hogy nem. Filmekben jól mutat, de kipróbáltam Nekem nem volt kényelmes. Van itthon kanapé ágy fotel szoptattam ahol éppen kényelmes volt.

Szerintem ahhoz drága amenyit ki tudod használni de ez csak az Én véleményem:-)

2010. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én éjjel a nagy árgyunkban szoptattam, velem aludt, arra is lusta voltam, hogy rohangáljak a kiságyig. Vagyis inkább túl fáradt ahhoz.

Nappal meg egy fotelbe. De van aki csak fekve tud, neki nem is lenne jó.

Én nem vennék.

2010. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem, pénzkidobás, az csak egy sima fotel, nem tud semmit.
2010. nov. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én vehetnék, gondolkoztam is rajta, bele is ültem párszor:) De arra jutottam, hogy teljesen felesleges. Annyi más hely van a házban, és tényleg, mi van, ha inkább fekve szeretek majd szoptatni.
2010. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, szerintem az itthoni kanapénk és fotelünk kényelmesebb, mint az. Baromi drága, és nem fogod kihasználni.
2010. nov. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem bevált, szerintem tök jó dolog.

Már nem szoptatok, az ölembe ültetem (1éves) és úgy hintázunk. Nagyon imádja!

2010. nov. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En magam szerelmes vagyok azokba a regifajta fa hintaszekekben.Most vadaszok egy ilyenre.Amiket kifejezetten szoptatasra talaltam most a boltokban az mint ilyen nagy,bor fotelhez hasonlo labtartoval stb...Nekem az nem tetszik es dekornak sem menne el kesobb mint az amit most keresek.En biztos vagyok benne nekem hasznos lesz,noveremnek is volt egy ilyen es o is imadta,es meg most is nagyon jol nez ki a sarokban mint dekor v tvt nezni belole.Nekem biztos lesz! 34h km
2010. nov. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem van. Bar mar nem szoptatok de meg mindig benne etetem a picit. es szereti. foleg kicsinek imadta h meg szopi utan tartottam a kezemben es ringattam. Anyu szerint evvel elkenyesztettem. Figyu mi megtehettuk anyagilag, mert tellik luxusra. de ha nem tellik szoptato szek nelkul is felno a gyerek es remekul lehet szoptatni.
2010. nov. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam, nekem kényelmetlen volt.
2010. nov. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!