Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony a hcg-m, lehet ebből...

Alacsony a hcg-m, lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés
Elvileg 5+4 vagyok. Tegnap hüvelyi uh-gal sem látott semmit a doki, csak 12 mm-es nyálkahártyát. Ma volt vérvétel, ami alapján a bhcg-m 175, a laboros szerint ez nagyon nem jó, a papírra ráírták, hogy méhen kívüli, a saját dokim meg csütörtökön újabb vérvételt akar, hátha megduplázódik két nap alatt az eredmény, ami jó lenne. Légyszi mondjatok pozitív történeteket, hogy ne adjam fel!
2010. nov. 23. 14:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem biztos, hogy méhen kívüli, lehet, hogy csak fiatalabb terhesség, mint gondolod.
2010. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a hcg szint 4 hetes terhességnek felel meg, és akkor teljesen normális az is, hogy még nem látták.
2010. nov. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 4+1 héten volt ennyi.

A méhenkívülimnél volt ilyenkor kb ennyi, talán picit több ebben az időben. De méhenkívülire általában akkor utal a kevés hcg, ha lombikod volt. Sima esetben inkább több szokott lenni ilyenkor. Méhenkívülinél is duplázódik a hcg, sőt nálam még annál is gyorsabban nőtt. Nem viztos, h méhenkívüli, vagy elszámoltál valamit, de az is lehet, h elhalt a baba.

2010. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
más esetben is utal a kevés hcg méhen kívülire (akkor nem duplázódik!!), csak lombiknál elég egyértelmű a fogantatás napja, ezért könnyebb kiszűrni
2010. nov. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
remélem, hogy csak később fogant. Nyár elején már volt egy vetélésem, jó lenne, ha most végre minden rendben lenne
2010. nov. 23. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:
4 hetesen nálam sem találták a babát!Bhcg szintem 425 volt 2 nap múlva pedig 848.
2010. nov. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A dokim azt mondta, ha duplázódik, akkor jó, ha csak keveset nő, akkor utalhat méhen kívülire, ha csökken, akkor elmegy a baba. De ez a 175 olyan kevésnek tűnik ennyi idősnek. Ráadásul szerintem félidőben voltunk együtt, és azután már csak a pozitív tesztet követően. Tehát nem nagyon lehetne kisebb. :-(
2010. nov. 23. 16:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem a méhenkívülinél majdhogynem 3x-ozódott a hcg 2 naponta. Majd írj, h mi lett. Drukkolok, h ne legyen baj!!
2010. nov. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
majd megírom mindenképp, bár már nem sok esélyem van szerintem. Fura ez a 3*os érték, de én már semmit sem tudok, komolyan... Jó lenne már tudni mi van, most csak pihenni tudok, és próbálni nem idegeskedni
2010. nov. 23. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
képzeld nekem volt egy vizsgálatom és nem voltam terhes és a nyálkahártyám nekem is 12mm-es volt a méhem nagysága pedig 33x42
2010. nov. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!