Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Herpesztapasz terhesség alatt...

Herpesztapasz terhesség alatt okozhat bajt? Vagy nyugodtan tegyem fel, és nincs olyan hatása/összetevője, amely a magzatot bántaná?

Figyelt kérdés
2010. nov. 22. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg rá van írva, hogy terhesen ne. Bár minden gyógyszerre rá van írva. Én nem használtam a terhesség alaltt.
2010. nov. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én használtam terhesség alatt, 3 hétig egyhuzamban. Csak a tapaszra költöttem vagy 8000 forintot. Mikor elmúlt az egyik herpeszem, kijött a másik másik helyen. És egészségesek vagyunk, nagyon szépen fejlődik a babám. Szerintem nem árt/ártott. Kb 28 hetesen jött ki a herpeszem, most 34 hetes vagyok.
2010. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd.Nekem két herpesz között kb.5 nap tellik el,és még csak 13 hetes vagyok.Doki azt mondta mehet rá végső soron bármi,mert bőrön keresztül semmi nem szívódik fel olyan mértékben mint hogy az ártani tudjon a babának.
2010. nov. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!
2010. nov. 22. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!