Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D genesis UH központról...

4D genesis UH központról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
A honlapjuk alapján nagyon szuper, de szeretnék saját tapasztalatokat is hallani.
2010. nov. 22. 09:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Alaposak, kedvesek és jó szakemberek. csak pozitívat tudok mondani.
2010. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett! 19. héten voltunk, kb 50 perces dvd készült, nemét meg tudták mondani, kedvesek voltakj :)
2010. nov. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
első vagyok: nekünk az időt eléggé kicentizték, talán egy-két perccel több, mint a papíron szereplő fél óra. pedig sokan írják, hogy még tovább is nézegették a babájukat. nektek melyik szonográfus hölgy csinálta?
2010. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igaz én 2 éve voltam náluk, de nagyon-nagyon-nagyon kedvesek, szuperek voltak. Pont borongós idő volt, a babám meg sem moccant, elbújt a kezei és lábai mögött, semmi nem látszódott. Ettem csokit, ittam kólát..semmi. Aztán mondta a kishölgy tegyek egy nagy sétát az épület körül, hátha megmozdul. Na utána egy kicsit felébredt, tudtunk készíteni videot róla Engem is alaposan megvizsgált (vese, máj, méh)...több mint 1 órát voltam ott! szóval, ha nem költöztünk volna el, most a második babámmal is gondolkodás nélkül hozzájuk mennék :-)
2010. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

kedvesek,hozzáértőek,nekem a veséimet is megnézték uh-val,amit kórházban sosem...

nagyon tudom ajánlani őket...

a videó jó minőségű lett,minden látszott rajta,és egy nagyon alapos vizsgálattal is felért,mindent megnéztek,írásban is megkaptuk....

2010. nov. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Valószínűleg mi is hozzájuk fogunk menni. 19 hetesen szerintetek már érdemes? Karácsonyra szeretnénk a DVD-t a nagyszülőknek.
2010. nov. 22. 10:25
 7/14 anonim ***** válasza:

Mindhárom gyerkőcöt ők nézték. Szuper jók!!!!

A harmadikkal már a kötelező UH-kat is ott csináltattam meg a kezdetektől fogva!

2010. nov. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
akkor már egész sok mindent látni, de ha karácsonyra lenne, akkor van még idő, várhattok még pár hetet.
2010. nov. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23+6naposan voltunk utoljára!1 óra 15 percig tartott a vizsgálat ,mert Tökibogyó nem úgy feküdt,hogy jó képeket tudjon készíteni.Türelmes volt a hölgy nagyon és kedves is!Csak ajánlani tudom!
2010. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért érdemes pár héttel előtte bejelentkezni.Bár mi már 3-szor voltunk de nem volt gond az időpont egyeztetéssel,de inkább tanácsolom hogy 1-2 héttel előtte már érdeklődd meg hogy amelyik nap neked jó hogy arra van e hely.Mindig kifogtuk hogy utánunk már nem jöttek és nekünk is jóval több ideig nézte a babát mint azt hirdetik.Nagyon jól végzik a dolgukat bár én nekem szimpibb a vöröshajú csajszi,mintha valamennyivel ügyesebb volna.Nem tudom,igazából csak ajánlani tudom őket.Ja és minket 2-szer meg is ajándékoztak egy plusz képpel :-))

Majd írj hogy milyen volt!

2010. nov. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!