Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D genesis UH központról...

4D genesis UH központról milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
A honlapjuk alapján nagyon szuper, de szeretnék saját tapasztalatokat is hallani.
2010. nov. 22. 09:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Karácsony hetében leszünk 19 hetesek. Akkor szeretnénk menni. Tudom, hogy érdemes várni a 25. hétig, hogy kis husi legyen már, de már olyan kíváncsi vagyok... :)
2010. nov. 22. 11:18
 12/14 anonim ***** válasza:

En szinten csak jot tudok mondani roluk!

Igaz, en ismertem mindket holgyet korabban, de sem maganemberkent, sem szakemberkent nem csalodtam bennuk.

Haromszor voltunk ott ket terhesseg alatt, tudni kell, hogy nem kiveteleztek velem sem, hiaba ismertek, volt, hogy majd masfel orat ott voltunk, mert a baba nem mutatta jol magat es kozben szunetet tartottunk, etettek, itattak, setaltunk, beszelgettunk, hogy kicsit megmozgassuk a gyereket. De ezt nem az en szemelyem miatt tettek, idegenekkel is epp igy viselkednek es azert volt ram ennyi ido, mert nem volt kozvetlenul utanam kiadva idopont.

Ha jottek utanam, akkor egy oran belul maradt a vizsgalat.

De akkor is alaposak voltak.

Nagyon rugalmasak az idopontot illetoen, regebben este, hetvegen is bementek, ha mondjuk az apuka csak akkor tudott menni munka miatt, de azert nem art felhivni oket korabban.

2010. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
akkor nekünk lehet, hogy azért centizték ki, ahogy írtam, mert jöttek utánunk. kb. ahogy végeztünk, akkor érkeztek.
2010. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekünk nem voltak jók a tapasztalataink. Először is a szonográfus hölgy meglehetősen zavarodott volt, nem mondanám kedvesnek, kapkodott, és érezhetően gyorsan le akarta zavarni ezt a "menetet". Mivel baba itt sem feküdt jól, el kezdte rángatni és ütögetni a hasamat. (a férjem már néztem az arcomat, hogy mikor fogom megütni a hölgyet) Birka türelmem volt, ezt a pocilökdösést eljátszottuk még háromszor...az ágy pedig borzalmasan kényelmetlen. Az eszközök sem modernek, a rendelő inkább középszerűnek mondanám, egy régi villaépület földszintjén helyezkedik el, gyakorlatilag egy szuterén. Szerintem ha jót akartok magatoknak, és maradandó kellemes élményt, akkor nem ide mentek.
2017. jún. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!