Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok, ma...

8hetes terhes vagyok, ma elmentem a kórházba elvetetni, de mikor mondták hogy én következem, utban a mütö felé valami megszólalt bennem és nem tudtam megtenni, ugy hogy elnézést kértem sirva az orvosomtól és haza jöttem. Hiba volt?

Figyelt kérdés
Már van 2 gyermekem de albérletbe lakunk, sokszor nehezen élünk de mindig megoldjuk.
2010. nov. 27. 15:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Örülök hogy sokan igy gondoljátok.
2010. nov. 27. 16:06
 12/14 anonim ***** válasza:

Nagyon jól döntöttél!

Egyébként, ha 2 gyereket el tudtok látni, akkor már 3-at is. Ugyanis a tankönyvek ingyenesek lesznek, az iskolai étkezés féláron. Az utazásban is lesznek kedvezmények (úgy tudom). Vagyis sok segítséget fogtok kapni, ne ijedj meg!

2010. nov. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is jól döntöttél! Örülök, hogy maradtak és van még ilyen jólelkű emberek ezen a földön!
2010. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem nincs jogom megitelni, hogy jo dontes volt-e, de leirom az en tortenetemet.

13 voltam noverem 15 amikor anyukam teherbe esett vedekezes mellett.Mar Neki is csak a beavatkozas volt hatra amikor is elmondta Nekem.En mindig is egy kishugrol almodoztam es kn 3 eves koromtol minen alkalomra kistesot kertem.

Nem akartak soha elmondani, mert tudtak, hogy a szivem egy resze meghalna azzal a babaval egyutt, de anyukam nem akarta az abortuszt.En voltam az egyetlen mentsvara.Igaz csak 13 voltam, de eppen a hormonjaim a legrosszabb enemet hoztak ki belolem.

Tudta, hogy hangos lesz a reakciom arra, hogy megolik a testveremet.....bizott abban, hogy ez hatni fog apukamra es a csalad osszes tagjara, mert mindenki biztatta az abortuszra.

Anyukam jol szamolt es nagyon duhos lettem.A nappaliban felboritottam mergemben a terelvalaszto plocot.Tortem zuztam es nem is mentem haza este jo sokaig.Utana meg apukammal veszekedtem is.Nagyon sok csunya dolgot mondtam Neki amit nem banok, mert mar 13 eves lesz nemsokara a hugom.Igy, hogy tudtam rola, nem tudta apukam sem elvetetni.Azot rengetegszer megkoszonte nekem, hogy olyan lazado es haragos voltam, pedig nagyon nehez lehetett velem.

A gyonyoru hugomert mindig kiallok es imadom.Soha nem fogja megtudni, hogy csak 2 nap valasztotta el a halaltol.....mar mindenki nagyon szegyenli magat a tortentek miatt.

Igaz a szuleink elvalltak 5 eve, de nem ez miatt (fiatalabb no), de mindketten imadjak a hugomat.Anyukamat az tartja "eletben", hogy tudja gondoskodnia kell meg valakirol.


A kislanyom is becsuszott baba, de ha egyedul is kell felnevelnem (egyenlore szerencsere nem igy tunik), mert a elvalnank a ferjemmel akkor is megkapna mindent anyagilag es erzelmileg.

Anno nekunk nem volt egyetlen babaruhank sem se babaagyunk vagy babakocsink, de megis mindene megvolt, sot tobb is mint kellett volna, pedig nem voltunk gazdagok...sot!!Mindenki megtanult lemondani dolgokrol.

2010. nov. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!