Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg nincs itt olyan,...

Tényleg nincs itt olyan, akinek köldöksérve lett a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
Hol találjak akkor tapasztalatokat?? Tanácsokat??? 23 hetes kismama
2009. jan. 15. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem majdnem volt! Rettentően fájt a köldököm! Most újra babás vagyok, és már félek előre! De hál Istennek, nem lett az! vigyázzni kell nagyon!!!!!!
2009. jan. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

első vok! Sajnos más tanácsot én sem kaptam mint hogy nagyon sokat pihenjek! (én most 22 hetes vagyok) :))


Boldog babavárást!

2009. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy Te legalább válaszoltál! :)
2009. jan. 15. 16:11
 4/8 Andika82 ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem előtte volt 3 műtétem, az utolsó igaz már 5 éve, de a mai napig fáj a köldököm, ha emelek vagy hajolok. 31 hetes terhes vagyok, említettem a dokinak és avédőnőnek, akik azt tanácsolták, hogy keressem fel a sebészt aki csinálta. Gondolhatod, ha merném, már az elmúlt 5 évben is megtettem volna, nem most ekkora pocakkal. Nem kívánom senkinek azt a kellemetlen érzést fájdalommal kísérve amit a műtétek után érezem.

Azért a szülésznőm megnyugtatott, hogy addíg nincs baj, amíg nem fordul ki. Elkezdett kidomborodni, és azt a tanácsot adta, hogy napjában többször olajozzam, csorgassam bele, és akkor könnyebben nyúlik a bőr és nem fog kifordulni. Én a dm-es mama olajat (babylove) használom, és a köldökömre sem vettem mást eddíg bevált. Remélem kicsit segítettem. Ja és nem erőlködj, oldalazva ülj fel fekvésből, és ne emelgess. Sok sikert és babavárást.

2009. jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Andika82 ***** válasza:

Előző vagyok és javítanék:

-ne emelgess

-sok sikert és boldog babavárást

2009. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem tapasztalataidat. Az a baj, hogy nekem már kb. 2-3 hónaptól kifordult a köldököm. :( Most vagyok 5-6 hónapos. Remélem nem kell műteni. Boldog babavárást neked is.
2009. jan. 15. 20:41
 7/8 Andika82 ***** válasza:
A műtétes vagyok. Szerintem még mindíg nem késő olajozni, legalább feszülni nem fog annyira, és tényleg ne erőlködj!
2009. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok!31 hetes a babám,nekem kb. a 27. héttől tapintható a köldöksérv.Ő a 4.babám az előző terhességek alatt sosem volt.Nagyon megijedtem de azt mondták ,hogy a szülés után foglalkozzak vele.Néha szúr és fájdogál körülötte a hasam. Az biztos hogy császárral szülünk mert a derekam is sokat fáj.Egyébként óriási a pocakom és a baba is nagyon mozgékony.A pihenésen kívül van még jó tanács? Előre is köszi!
2009. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!