Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire gondoltatok a nagy...

Mire gondoltatok a nagy fajasok kozben?

Figyelt kérdés
volt mar olyan pillanat amikor mar azt gondoltatok hogy mar nem kesz nem birjatok tovabb?
2010. nov. 28. 12:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj, hogyne lett volna. Annál rosszabb volt még jobban fájt mint mikor figyeltem a légzésre, de bármikor újra csinálnám és remélem fogom is nemsokára:)
2010. nov. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vajúdás alatt semmi extra, az nem fájt annyira.

Tolófájások alatt:

1. szülésnél: jó ég, most fogok meghalni

2. szülésnél: de jó, végre mindjárt 2 gyerekes család leszünk

2010. nov. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én csak arra gondoltam muszáj végigcsinálni mert nemsoká a karjaimban tartom a gyönyörű kislányomat.
2010. nov. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok idom nem volt gondolkodni,mert egyik fajast kovette a masik :),es igen,volt olyan,amikor azt hittem mar nem birom tovabb,es meghalok,de nem haltam meg :).Jol vagyunk en is,a kisfiam is,es erte megerte az az iszonyu nagy fajdalom :)
2010. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

1. gondolat: mindenki, aki normális, használjon gumit, és fogadjon inkább örökbe (nekem meg már mindegy) :)


2. gondolat kb 3-4 óra után: császár, császár, császár...

2010. nov. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első szülésemnél, azért imádkoztam, hogy valaki mentsen meg. A második szülésemnél, már tudtam, hogy a fájásaim menthetnek csak meg, így inkább eltereltem a gondolataimat, relaxáltam: kellemes pillanatokra gondoltam, az első gyerekem mosolya lebegett a szemem előtt, stb...
2010. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, gondoltam-mondtam is, hogy :Na, most megdöglök.Mindenki biztosított, hogy ááááááá, dehogy, én pedig megígértettem az emberemmel, hogy szépen felneveli a csajszit.Nem döglöttem meg, pedig, tényleg úgy éreztem.Elmúlt minden ilyen gondolatom, mikor meglett-onnantól a féltés vette át a főszerepet.
2010. nov. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én arra gondoltam, hogy úr isten, Apa el ne ájuljon :D
2010. nov. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra gondoltam hogy lehet ekkora fájdalmat egyáltalán kibírni, meg hogy menten szétszakadok. meg hogy csak ezt éljem túl és soha többet ...
2010. nov. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Én arra gondoltam, hogy meg akarok halni, minden mindegy már, csak legyen vége. :(
2010. nov. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!