Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ezek csak jósló fájások?

Ugye ezek csak jósló fájások?

Figyelt kérdés
Már többször éreztem mióta betöltöttem a 32.ik hetet ilyet de ma különösen sokszor,és intenzívebben.Mensi szerű görcsök de ma fáj a jobb combtövem is és nyilall a hüvelyem is.Még csak 33 hetes vagyok remélem nem indul még be a szülés,kicsit félek.
2011. okt. 5. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be megnéziumot és pihenj le. Remélem segít.
2011. okt. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Bevettem le is pihentem most már nem görcsölök de nagyon feszít a szemérem csontom,meg a derekam fáj ez sem baj?
2011. okt. 5. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

várj 1-2 órát, ha továbbra sem múlik, akkor menj be a kórházba. De ha bizonytalannak érzed magad, akkor hamarabb is.

Jobb hiába menni, mint idegeskedni.

2011. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm azóta lezuhanyoztam és lepihentem úgy nézz ki elmúlt már nem fáj semmim remélem így is marad. :)
2011. okt. 5. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Pihenj sokat!
2011. okt. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!