Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy bírjátok az örökös...

Hogy bírjátok az örökös aggódást 2 vizsgálat között, h minden rendben van-e? Vagy lehet nem aggódni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 29. 10:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. Én amikor az első gyermekemmel terhes lettem, megfogadtam, hogy nem fogom végigaggodalmaskodni a 9 hónapot. Alap az egészséges baba nálam. Akkor akezdenék aggódni, ha a doki azt mondja.

Tudatosan tereltem el a rossz gondolatokat. Nekem nagyon bevált.

Most várom a második babát, és nála sem aggódok. Akkor kezdek izgulni, amikor a rendelőben várom a sorom a vizsgálatra. Az a néhány perc (időopontra járok magándokihoz) az nehéz nekem egyedül.

Ami kell, hogy ne olvasgass idióta rémtörténeteket.

2010. nov. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Az elő hetekben,hónapokban sokat aggódtam én is,de ez változott mára.Talán azért mert már mindig minden rendben van.Szerdán kell mennem uh-ra és nem izgulok,csak az van bennem,hogy "de jóóó,láthatom a babámat" :)

32hkm

2010. nov. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én - még ha furán is hangzik- nem aggódtam. Belülről éreztem, hogy nem lehet semmi gond, az én gyerekeim csakis egészségesek lehetnek. Így is volt. Mondjuk szerencsés beállítottságú is vagyok, igyekszem mindent pozitív oldalról megközelíteni. Sem az első, sem az utána következő 3 terhességemet sem aggódtam túl, persze, minden vizsgálatra kíváncsian és kicsit izgulva mentem, de nem féltem, hogy lehet esetleg bármi baj. Mondjuk én a nagyokat az internet áldásos létezése nélkül vártam, így nem jutott el hozzám ennyi információ, rémhír meg miegymás, mint manapság... Talán emiatt voltam sokkal-sokkal nyugodtabb...
2010. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, h én sajnos szakmámból adódóan tudok minden lehetőségről, nem olvasgatok a neten :( Így elég nehéz.. Köszi a válaszokat! Jó nektek, h nem aggódtatok.
2010. nov. 29. 10:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak próbálom nyugtatni magam. Most 9 hetes vagyok, volt vérzésem az elején. Minden reggel rettegve fogom meg pl a mellem, hogy fáj-e még. Minden pisinél félek, nehogy megint piros legyen a papír, stb...

Az előző babánál is kb a 37. hétig nem voltam nyugodt. :)

Mi a szakmád?

2010. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
orvos :S
2010. nov. 29. 12:00
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok, de elég nehéz így az élet.. Remélhetőleg a 12. héttől jobb lesz majd.
2010. nov. 29. 12:03
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az elején normális, hogy így aggódsz, én is aggódtam. Volt, hogy a két vizsgálat között bementem külön is vizsgálatra. Aztán szépen fokozatosan el fog múlni. A második, főleg harmadik trimeszterben már más lesz.
2010. nov. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Jaja de jó lenne már ott tartani. Köszi az eddigi összes választ!!
2010. nov. 29. 12:32
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 10+2 hetes vagyok, én sajnos inkább a "Te fajtádba" tartozom, szóval minden egyes napon aggódok(kivéve az uh után 1-2 óráig, akkor boldog vagyok:) )...Sajnos én alapból pesszimista vagyok...mindig rettegek, hogy baj lesz...most pl. nagyon fáj a hasam(eddig is fájt, hol erősebben, hogy gyengébben), ezen aggódok, és 15-én megyek legközelebb a dokihoz...nem tudom hogyan lehetne a negatív gondolatokat kiűzni...

Ha megtaláltad az ellenszert, kérlek szólj!


Kitartást!

2010. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!