Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyit kell várni az első...

Mennyit kell várni az első két hajfestésem között minimum?

Figyelt kérdés
Befestettem a hajam szombaton, szőke Garnier festékkel. Korábban nem festettem még. Szeretnék még világosítani rajta (nem szőkítőztem meg semmi, simán rákentem a hajfestéket) tehát ugyanezzel lekenni mégegyszer. Mennyit kell várnom így egyszeri alkalommal? Elég egy hét? (nyilván utánfestéskor már a későbbiekben minimum egy hónapot fogok várni, csak el kéne érnem az áhított szőkésbarnát)
2010. nov. 29. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
bocsánat, mielőtt áttennének más kategóriába: 20 hetes terhes vagyok :))
2010. nov. 29. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:
34%
Nekem az orvosom terhesen nem ajanlotta a hajfestest!!
2010. nov. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Szia!


El kell keserítselek!A dobozos festék nem fogja a kívánt színűre világosítani a hajad,ezek a festékek ugyanis csak egy bizonyos szín árnyalatot kölcsönöznek a hajnak!

Mellesleg iszonyatosan roncsolja a hajat!!!!!

Ha rám hallgatsz menj el egy fodrászhoz aki professzionális festékkel befesti a hajadat és akkor tuti olyan színű lesz amilyet szeretnél!!!

Ja még az is benne van a pakliban,hogy sárgás lesz a végeredmény,nem egy ilyen balesettel találkoztam már!


Ja és a terhesség miatt végképp javasolnám a fodrászt!!!


Üdv:egy fodrász

2010. nov. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

én terhesen nem festeném ilyen sűrűn, megvárnám vele az 1 hónapot

az én dokim az első 3 hónapban nem is javasolta a festést, tudom te ezen már túl vagy, de szerintem ne fess 1 hét múlva

2010. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan festik a hajukat terhesség alatt, én azt vettem észre. Neked kell eldöntened, hogy veled együtt a pici is "belélegzi" ezeket a káros vegyi anyagokat. Én személy szerint utálom a természetes hajszínem, de terhesség alatt nem is festettem, inkább besütöttem, stb., hogy egy kicsit tetszek magamnak. És valóban nem leszel szőke a dobozos hajfestéktől. Bár én fodrászra nem bíznám a hajamat sosem, mert az utóbbi időben csak kóklereket fogtam ki (pl. fodrász létükre a majdnem fekete hajamra csak úgy rákenték a dobozos hajfestéket, hogy vörös legyek), hiába mondtam nekik, hogy hogyan szeretném, szóval 1 szó mint száz, elmentem egy fodrász kellékesbe és ott megvettem az ammóniamentes szőkítőport (a neve nem jut eszembe), ami sokkal kíméletesebb, több is van a zacskóban és egy picit drágább csak, mint a Kallos, bár az is 100 ft-os tétel. Ezzel, meg a hidrogén keverékével leszívattam a hajam és mehetett rá a kívánt szín és semmi baja nem lett a hajamnak. Igaz, hogy az ammóniamentes nem annyira durva belélegzés szempontjából is, mint a másik, de azért én is rohangáltam ki-be a fürdőszobából, hogy levegőt vegyek. Terhesen én nem tenném. Majd utána. :)
2010. dec. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Így van, ahogy már a többiek is írták, ha már mindenképp hajat festesz, minél ritkábban, elsősorban a természetes hajszínhez közel álló színt célszerű választani, így nem kell olyan drasztikusan hidrogénezni az eredeti hajszínt, na és persze, jól szellőző helyen, lehetőleg maszkban kellene mindezt tenni. Amúgy tényleg én is ezer éve festetem a hajam, de mielőtt beterveztük a babát, kértem a fodrászomat, hogy olyan barnára fesse vissza a hajam, mint az eredeti. És így nem látszott, ahogy nőtt le, és a terhesség alatt én sem festettem. Minden jót Nektek!
2010. dec. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én kereszthuzatban festem a hajamat jól felöltözve (mondjuk a lépcsőház a huzat másik fele, így nem olyan vészes...

Viszon a második trimeszter óta nem fogja be a festék - vagy nem úgy fogja be, így már nem is próbálkozom, szerencsére nem nagy a különbség a két hajszín között.

A jó szellőzés nagyon fontos - és én még azt is hozzátenném, ohgy ne most kísérletezz, úgyis kihullik a hajad fele a szülés után :S


31 hetes km.

2010. dec. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is várnék egy hónapot két festés között.Arra kell odafigyelni, hogy olyan helyen fesd a hajad ami jól szellőzik, mert a festék maga lehet mérgező, mármint a festék gőze-gáza és nem pedig az ami a fejbőrödön keresztül szívódik fel.Kellemes babavárást kívánok.
2010. dec. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!