Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cigiztetek terhesség alatt?

Cigiztetek terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ha igen lett baja a babának. Amúgy én nem csak mostanában rengeteg füstölgő kimamát látni.
2010. nov. 30. 18:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy meláttam,hogy pozitív a teszt nem is gondolkodtam rajta hogy folytassam-e a dohányzást!És elhatároztam hogy szülés után se fogok vissza szokni!Sokkal jóban érzem magam így hogy nem cigizek!
2010. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot voltam bent a kórházban,nálunk rengeteg cigiző kismama van,kiülnek előre a lépcsőre,mintha még demonstrálni is szeretnék.A legtöbben a terhespatológián feküdtek,okkal.Tömérdek koraszülést láttam,kis súlyú újszülöttet,rossz flow érték miatti császározást.Volt olyan anyuka,aki rá volt kötve az infúzióra,állványra a vajúdóban volt,és a hetedikről levonszolta magát meg az állványt,h rágyújthasson..Vagy volt egy szobatársam,aki ikreket várt,ellopta 1000 ftomat a szekrényből,mert nem volt pénze cigire,nekem meg azt hazudta,h nem cigizik,csak levegőzni megy le.
2010. nov. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez már nem semmi hogy még lop is hogy cigizhessen!!!
2010. nov. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozás előtt 2 héttel raktam le,immár 4 hónapja.Nem mondom,hogy nem tudnék rágyújtani,de nem lehet,és kész :)

15 hetes

2010. nov. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

nem, semmiképp. amint pozitívat teszteltem (5 hetesen, nem terveztünk babát, 3 hónappal előtte költöztünk be az új házunkba és hagytam abba a gyógyszer szedését, azt hittük csak sokkal később lesz baba), többet nem gyújtottam rá!! sem a szoptatás alatt. azóta viszont megint dohányzom 4-5 szálat naponta.

szerintem ki lehet bírni!

több ismerősöm végig dohányzott, mondjuk egészségesek szerencsére (nagyon nagy szerencsére!!!) a gyerekek (1-5 éves korig vannak), de én nem mernék kockáztatni.

mindig arra gondoltam, hogy sosem tudnám magamnak megbocsátani, ha vmi baja lenne!! sosem lehet tudni.

2010. nov. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Én most tudtam meg,hogy terhes vagyok.

És hát letettem a cigit,de nagyon rossz.

Csak mindig az van előttem,hogy 8 hónapot vártam erre a picurkára és nem szeretném elveszíteni!

Csak az van előttem,hogy egészséges babát akarok,és 8 hónap szenvedés után sikerült.

Nem fogok rágyújtani amig terhes vagyok,utánna meg nem tudom még:)

2010. dec. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is letettem a cigit, amikor megtudta, hogy jön a baba, de én rosszul is voltam tőle. Viszont a munkahelyemen mindig is vágni lehetett a füstöt és egy későbbi Uh vizshálaton at kérdezték tőlem, hogy dohányzom-e, mondtam, én nem, de a munkahelyemen az irodában a többiek igen. Túlérett volt a lepényem. Aztán nem mentem többet dolgozni és nem érett tovább abnormálisan. Nekem is van egy barátnőm, aki végigcigizte a terhességet, kb most legy 1 éves a gyereke és azóta is dohányziik és szoptat, ráadásul a férje nem is tudja, azt hiszi, már vagy 2 éve nem cigizik (jó sokat törődik vele). Szóval a gyereknek semmi baja nem lett (még), de ha nem is lesz, akkor is belekódolta az anyja a függőségre való hajlamot. Ha szeretek valakit, jobban, mint magamat, akkor ezt én nem teszem meg, Őmiatta. Na. Szoptatás abbahagyása után meg elkezdtem újra dohányozni és napi 5-6 szál megy el, kint az erkélyen. Viszont napok óta erős késztetést érzek arra, hogy abbahagyjam. És ha reggel nem gyújtok rá a kávéhoz, szinte nem is hiányzik egész nap, tehát abszolút megszokásból dohányzom.
2010. dec. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

en ismerek 1 csajt aki 1 dobozal szivot mindennap terheseg+szoptatas allat,most 1 eves a picije es meg laza sem volt soha

a sulibol ismerem,utolso evben teherbe eset,mindig jott a mi osztalyunkba kerni a fiuktol cigit,sosem adtak neki de mindig sikerul valakitol szereznilye,szegeny kisfilyu

bocs h nem irtam helyesen es ekezetekell

2010. dec. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én sosem dohányoztam (így a terhességem alatt sem) de borzalmasan rossz anyának tartom azokat és gyenge nőknek, akik nem tudják abbahagyni a dohányzást, amikor a saját gyereküket várják! Vérlázító és legszívesebben megütném őket! Szegény, ártatlan babát ilyennek mérgezni...ááááhhh!!! Kiakaszt!
2010. dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

én dohányzom amúgy, már írtam korábban kommentet, hogy terhesség és szoptatás alatt semmiképp sem!! a lakásban pedig sosem volt dohányzás, csak a teraszon.

én is vérlázítónak tarzom, hogy egy terhes nő nem képes a gyermekét maga elé helyezni az egészsége érdekében!!

más meg éveket küzd, hogy babája legyen, ők meg mindent kockára tesznek!!!

2010. dec. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!