Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinos, cukros kismamik...

Inzulinos, cukros kismamik mikor (hányadik hétre) és hogyan szültetek? Mennyi egységet adtatok magatoknak? Mekkora lett a babátok és ti ehhez viszonyítva összesen mennyit híztatok?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A vége felé már reggel 14, délben és este pedig 24 egységet szúrtam. 38 hétre szültem, a baba 52 cm és 3260 g-mal született. A terhesség alatt 14 kg-t híztam. Ja, és természetes úton szültem, bár a végén műteni kellett, mert nem jött ki a méhlepény, meg leesett a cukrom. De a babával minden rendben volt.
2010. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az első babámat én is a 38. hétre szültem, 50cm, 3170g volt, én csak napi egyszer 6 egységet adtam, azonban most 18 hetes vagyok és már napi 31 egységet adok, de nekem már megmondták hogy 38. héten megindítják.

És te?

2010. dec. 2. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 34 hetes vagyok és két hete inzulint adok, először csak 4E-et, aztán 6-ot és most már 8-at reggelente és nem értem, hogy ebéd és vacsoránál miért nem kell adnom?? Pedig az értékeim nem jobbak délután és este se, sőt. Van hogy ebéd és vacsi után 7 fölött van a cukrom, van hogy 8.5 is. Akkor miért csak reggel?? A dokim néha nem igazán tudja mit akar, azt mondja nem látja át a cukromat rendesen.
2010. dec. 2. 13:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy 31 hetesen 1700-1800 gr. között mondták a babát. 6,5 kg-t híztam.
2010. dec. 2. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia második vagyok. Ezt én sem értem miért nem kell adnod az ebédhez és a vacsorához. Én heti kontrollon vagyok és minden héten emelni kell az adagon. Adok reggelihez, ebédhez, vacsorához és egy más fajtát lefekvéskor éjszakára. De ennek ellenére sem jók az értékek.

18 hetes km

2010. dec. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!