Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2011 Január végén szülő...

2011 Január végén szülő kismamik, hogy vagytok? Baba mennyit mozog? Készültök a szülésre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 13:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Szia! Január 26-ra vagyok kiírva, sajnos feküdnöm kell, már 2 hónapja. De az utolsó 4 hétre felkelhetek, akkor már szinte mindegy, akár jöhet is kifelé a kislányunk. :) Szóval már nincs sok. Már a 24. hét óta koponyavégű, elég sokat ficánkol, illetve nyomkodja magát kifelé. A szüléstől tartok egy picit, mert a nagy fekvésben eléggé legyengültem, de ha minden jól megy, akkor az utolsó pár hétben talán eléggé megerősödöm.
2010. dec. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
2.vagyok, Én Vácon fogok szülni!
2010. dec. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Én 31 hetes terhes vagyok, febr.3-ra vagyok kiírva, de lehet január vége lesz belőle. Miskolcon fogok szülni én is, te melyik kórházban?
2010. dec. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Babuci mozgolódik, rugdosódik na meg kúszik, nyomakodik rengeteget. Szereti ha leülök, vagy ha pihenek egy picit. Már csak két és fél hétig, karácsonyig, a 35. hét végéig dolgozom. :) Babuci már be van fordulva, remélem, nem gondolta meg magát az elmúlt uh óta, és nem fordult vissza!! Január 28-ra vagyok kiírva, és reménykedem, hogy minden rendben lesz a világra hozatalánál. Vácon fogok szülni én is, szóval kedves második, lehet, hogy majd találkozunk! Fogadott dokim nincs, csak fogadott szülésznőm!
2010. dec. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A Semmelweis kórházban fogok szülni! És jan 29.-re vagyok kiirva! van fogadott dokid?
2010. dec. 4. 10:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Sziasztok! En jan 25re vagyok kiirva es angliaban fogok szulni. Kisfiam fejvegu mar 25 hetes kora ota, remelem az is marad mar. A szoba mar be van rendezve, es a korhazi csomagom is megvan. Mar csak a baba hianyzik. En mar a ruhait is kimostam meg kivasaltam. :)
2010. dec. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Miskolcon a megyei kórházban fogok szülni, és van fogadott dokim, meg már szülésznőm is. Azt hittem egy kórházban leszünk!
2010. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én január közepére várom a második kisfiamat. Elég jól vagyunk, az elsővel sokat kellett feküdnöm, de vele nem, így ezt sokkal jobban viselem. A pici akkor mozog főként, ha én nyugton vagyok, illetve ha elege van, és pihenésre int! Néha keményedek, és estére eléggé elfáradok, de mostanában elég strapásak voltak a napok. Nekünk már csak néhány dolog van hátra, amit meg kell csinálni, főként mosás-vasalás, de ezzel is igyekszem!

Én is Miskolcon a megyeiben fogok szülni! :-) Kicsit tartok a szüléstől, mert az első babám is nagy súllyal (4400g) született simán. De már nagyon várjuk a kistesót!

Mindenkinek jó egészséget!

2010. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
például nekem tegnap egésznap mozgott,és ma még alig éreztem!Vannak napok amikor szinte nem is érzem!De gondolom ők is elfáradnak! Én is nagyon félek a szüléstől!
2010. dec. 5. 10:18
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem at mondta a vedono, hogy mar nem is azt a napi 10 mozgast kell neznem, hanem figyeljem meg a rendszert. Nalunk pl. delelott mindig nyugi van, alig mozog, majd delutan egy-ket orara beindul, aztan megint csend este, es 10-11 ora korul mint a sajtkukac. Aztan hajnalban megint, es akkor kezdodik elolrol. Erre kell figyelni, mar meg lehet figyelni naluk egy rendszert.
2010. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!