Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is jelentek meg terhess...

Másnak is jelentek meg terhessége alatt a hasán erősebb pihék? Mi lesz/lett a babád neme fiú vagy lány?

Figyelt kérdés
2010. dec. 3. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Csupa pihe lett a pocakom, kislány lesz, szerintem nincs összefüggés. Üdv, Csubakka :D
2010. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Még hogy pihe...nekem szőrös lett a pocakom. :)

Kislány lett.

(De amúgy szülés után pikk-pakk eltűnt az összes szőr.)

2010. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél igen,lányom lett.Meg a másodiknál is lányom lett de akkor nem jelentek meg.
2010. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Nekem az első kisfiú lett és nála is hosszú pihék szőrök lettek a hasamon.

Most a második nemét még nem tudom de most is pihés vagyok. Jó lenne egy hugi. :)

2010. dec. 3. 21:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Fú nekem is olyan csúnya lett a hasam (lilás volt a köldökömnél a bőr, ott fájt is és szőrös is volt, már nagyon vártam a végét), szülés után le is borotváltam, nem tudtam tovább nézni, sokáig nem nőtt szőr a helyén, aztán meg a régi lett. Kisfiam született.
2010. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem is elkezdett nagyon pihesedni, foleg a koldokom korul. Meg csak most leszek 13 hetes, ugyhogy nem tudom, mi lesz, en kisfiut erzek ;)
2010. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, a fiammal nekem is nagyon pihés volt, sőt, szőrös. Most megint babát várok, ez most kislány az UH szerint, megint pihés. nem hiszem, hogy van összefüggés. Legalábbis nálam minden megdőlt: betegebb vagyok, mint a fiamnál, a linea negra egészen a mellemig ér :), szóval minden babona megdőlt.
2010. dec. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!