Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jaj lányok ugy el vagyok...

Jaj lányok ugy el vagyok keseredve. Tudtok nekem valami okosat mondani? Történt ár valkivel hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken volt 3 pozitiv tesztem,meg sem jött 28 naposak a ciklusaim,nem is volt gond egész héten,tegnap este el kezdtem vérezni.elmentünk az ügyeletre és az orvos azt mondta hogy zárt a méhszájam de ez egy kezdődő menstruáció,és ha jobban vézek mármint darabos vagy ilyesmi akkor menjek vissza.azt elfelejtettem hogy csütörtökön voltam orvosnál és mondta hogy igen ez terhesség csak még pici és nem lát semmit és hogy a nyálkahártya megvan vastagodva.most irtak fel gyógyszert és csütörtökön megyek vissza hogy megnézzék hogy mi van.
2010. dec. 4. 09:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
szia!!! megkaptam a leveled, el is olvastam, de valami van a freemaillel, ezert majd kesobb megprobalok valaszolni, mert nem akarja engedni a levelirast!!! kitartas!!!
2010. dec. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek az első 4 hónapban rendszeresen megjött. Az 5. hónapban csak 2 napig volt meg neki, és megmozdult a baba, akkor vette észre, hogy terhes. Nagyon szép 8 hónapos kislánya van.

Ne add fel, igaza van a férjednek, kitartás. Pihizz, és ne izgulj!

24 hetes km

2010. dec. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek vissza orvoshoz,annyira rossz ez a bizonytalanság.
2010. dec. 6. 16:28
 14/24 A kérdező kommentje:

sziasztok

irok a fejleményekről.szombaton rendesen véreztem,vasárnap is de jóval kevesebb,és vasárnap óta barnás véres a mensim,terhes tünetek megmaradtak,10percenként pisilni járok,reggel hányingerrel kelek,derekam ugynugy fáj,hála isten nem volt semmi görcs,meg darabos mensi,most várjuk a csütörtököt és megmondja az orvos hogy mi volt ez,bár én szerintem itt nincs baba,elhagytak az érzéseim.de a férjem próbál optimistán hozzáállni,hogy biztos hogy ott van a baba és ne aggódjak,de én igen aggódom.....

2010. dec. 7. 12:53
 15/24 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem is az a bajom, 3 pozi teszt és egy labori hcg ami nega lett ilyen kor mi van???
2010. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező

Ne add fel a vizsgálatig. A nővéremet 3x (5., 8. és 9. héten) haza úgyanígy gyógyszerekkel, negyedjére (13. héten) befektették 2 hétre azzal a címszóval, hogy ebből vetélés lesz, csak addig várnak, amíg a az UH-án dobog a szíve.

Volt már olyan "kedves" nővérke is a nőgyógyon, aki egyszerűen közölte vele, ha ez a gyerek el akar menni, akkor miér erőlteti!

Most fél éves a nagylegény, túlhordással született 4760 grammal és 62 centiméterrel. Semmi baja :-D

Mellesleg a 16. héttől problémamentes volt a terhessége.

2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

Ne haragudj, de ez csak szerintem természetes szelektáció. Beteg volt a baba, és sokkal jobb,h. most magától megy el, minthogy később derült volna ki. Ha nem vártátok annyira azt a picit, és nem tesztelgettél volna, akkor egy sima menzinek fogtad volna fel a dolgot. Mint több tízezer nő havonta, aki nem tesztel késik nekik egy pár napot, és betudják egya sima menstruációval. Ne bánkódj, legközelebb sikerül.

Tudom,.h milyen sz@r érzés, nekem is ment el 6 hetesen terhességem spontán vetélés volt, tisztítani sem kellett. Akkor nagyon rosszul éreztem magam, a doki biztatott,h. menjek 1 hét múlva vissza, lehet még ott a baba bele is éltem magam, aztán semmi.

Ez tavaj december 5.-én történt. És most, 36 hetesen itt ülök a gép előtt, és a legnagyobb szereteteben várom a kisfiamat.

2010. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Mira87 válasza:
100%
Kedves kérdező!!!! Ne aggódj túlságosan az sem tesz jót. Én csak magamat szeretném felhozni élő példának :) Anyukámnak már egy éve nem volt menzesze mikor velem teherbe esett,kóbor peteérésből vagyok. Végig vérzett,darabos volt a vérzés,engem méhdaganatnak hittek aztán 6 és fél hónapos volt mikor kiderült gyerek vagyok és nem daganat,közben tüdőgyulladása volt,teli nyomták gyógyszerrel,hormonokkal a daganat miatt... És mégis egészségesen születtem 5 lányként. És már igen koros volt anyukám 40 évesen szült :) Remélem minden megoldódik,szorítok nektek. Minden jót kívánok.
2010. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Úr isten 21:40-es ez nem semmi,neked valami nagyon fontos világot megmentő dolgod lehet ezen a világon hogy még ezek után is megmaradtál és világra jöttél,gratula:):):)

Kérdezőnek: Csak annyit írnék hogy fel a fejjel,és nagyon szorítok hogy meglegyen a baba!!! Légyszi írd meg mi volt a vizsgálaton,mert így ismeretlenül is izgulok és aggódom értetek!

2010. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,és többiek.köszönöm szépen a biztató szavakat,de én úgy próbálom felfogni,hogyha elment akkor nem volt egészséges,és jobb igy.holnap reggel megyünk orvoshoz.majd megirom mit mondtak.
2010. dec. 8. 07:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!