Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jaj lányok ugy el vagyok...

Jaj lányok ugy el vagyok keseredve. Tudtok nekem valami okosat mondani? Történt ár valkivel hasonló?

Figyelt kérdés
Múlt hét pénteken volt 3 pozitiv tesztem,meg sem jött 28 naposak a ciklusaim,nem is volt gond egész héten,tegnap este el kezdtem vérezni.elmentünk az ügyeletre és az orvos azt mondta hogy zárt a méhszájam de ez egy kezdődő menstruáció,és ha jobban vézek mármint darabos vagy ilyesmi akkor menjek vissza.azt elfelejtettem hogy csütörtökön voltam orvosnál és mondta hogy igen ez terhesség csak még pici és nem lát semmit és hogy a nyálkahártya megvan vastagodva.most irtak fel gyógyszert és csütörtökön megyek vissza hogy megnézzék hogy mi van.
2010. dec. 4. 09:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ha nem eros a verzes es nem irt a doki hormonpotlo gyogyszert, akkor a legjobb a palastfu tea.
2010. dec. 8. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Hát csináltam tesztet és teljes negativ,ugyhogy szomorú lessz a karácsonyunk.
2010. dec. 8. 11:23
 23/24 anonim ***** válasza:

21.51-es vagyok.

Nagyon sajnálom:(de ne csüggedjetek! Azért nemkell rögtön feladni!Kívánok nektek előre is NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT!

2010. dec. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
köszönjük szépen,nektek is nagyon boldog karácsonyt.
2010. dec. 8. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!