Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes vagyok. Nemsokára...

21 hetes vagyok. Nemsokára kell mennem a laborba terheléses vércukor vizsgálatra, az van az eseménynaptárba írva, hogy 24-26. héten. Az hogy zajlik, kell vinni vmit? Hányadik héten kell menni? Mindegy?

Figyelt kérdés

Ugyanerre az időszakra, van még egy vérvétel.

Anti D titer, ha RH neg.

Ide csak akkor kell menni, ha RH neg. a vércsoportom?


2010. dec. 5. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én Makóra járok,itt a 24. héten van cukorterhelés,és csak a gyógyszertárban előzetesen megvett cukrot kellett vinni.Persze,ha vittem volna citromot,akkor egy kicsit rakhattam volna bele,nekem ez elmaradt,de így is kibírható volt! :)

Mikor ez volt akkor nekem csináltak egyúttal ellenanyagszűrést is!0 RH - a vércsoportom.

2010. dec. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenhol máshogy zajlik a cukorterheléses vizsgálat. Van, ahol cukros "löttyöt" kell inni, de van, ahol egy kiflit és 2-3 dl tejet kell megenni a második vérvétel előtt. Nálunk ez utóbbi volt, így a kiflit és a tejet vinni kellett. Kérdezz rá a védőnőnél, hogy nálatok mi a szokás. A második vizsgálatra csak akkor kell menni, ha RH neg. vagy, nehogy vércsoport összeférhetetlenség miatt baja legyen a babának. Boldog babavárást!
2010. dec. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felénk nem kell semmit vinni.A cukros lötyit ott adták, nem nekem kellet megvenni.

Veresegyház Misszió

2010. dec. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szeged:

cukrot elözönap megvesze dolyan mint a porcukor de amugy szölöcukor. 2,5 deci vizben feloldani és 2 citromot belecsavarni.

exxtra rossz, és aztán feszült leszel és ideig és .. éjjel majd alig birsz aludni.

én orditottam aznap mindenkivel a semmiért, pedig halkszavu csendes vissza huzódó ember vagyok.

az a napom szörnyü volt és ráadásul 20 percenként sirogörcseim voltak h szedje ki belöllem a párom ezt a szart mert felrobbanok az ideigtől.

sajnáltam h nem figyelmeztettek elörre h ezlesz!

2010. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!