Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4-6 hetes vetélésnél hogy néz...

Szunyabt kérdése:

4-6 hetes vetélésnél hogy néz ki a baba ha "elmegy"? Honnan ismerem fel hogy a baba is kijött a vérrel?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 21:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Na mi újság veletek??? Minden rendben? Mit mondott a doki???


A

2011. jan. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
60%

Sziasztok!


Én négyhetes terhesen vetéltem el. fenyegető vetélés, azt mondták a nőgyógyászati ambullancián. Erős görcseim voltak, és darabos vérzésem. Barnás erős vérzés nagy fájdalmakkal, lázzal és végül a baba elvesztésével járt. kb a negyedik hétben jártam. sajnos az orvosok azt mondták sok nő vagy észre sem veszi vetélését, vagy nem fordul orvoshoz! minden esetben orvoshoz kell menni, mert vannak esetek amikor műtéti beavatkozásra is szükség van a szervezet kitisztulására.

2015. febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!