Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Integrált tesztre jelentkezésh...

Integrált tesztre jelentkezéshez kell-e beutaló? Bárhová mehetek, pl. , a legközelebbi korházba, ahol végeznek ilyet? Kell-e fizetni, és mennyit? Hogy zajlik? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Akorom miatt javasolják.(37)
2009. jan. 18. 19:20
 1/10 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászomnál ingyen megcsinálják. Szerintem nem kell érte fizetni. Vagy nem??
2009. jan. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezekhez a tesztekhez leveszik a vért a kórházban. Én arra készültem, hogy fizetni kell érte, de aztán közölték, hogy ha a kombinált tesztet csináltatom, akkor az ingyenes. Amúgy az integrált teszt fizetős lett volna. Máshol sajna nem tudom, hogy hogy működik. Meg azt sem, hogy a korod miatt jobb e, ha az integrált tesztet csináltatod meg. Amúgy beutalót írnak, nekem a terhesgondozóban (sztk) írták. Neked is közeleg az első mintavétel ideje, ezért jobb ha minél előbb utána nézel. A védőnő is meg tudja mondani, hogy hogy működik, fizetned kell e, de szerintem a doki is tud felvilágosítást adni.

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi! Úgy akartam írni, hogy Ha neked is közeleg a mintavétel ideje.
2009. jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyidősek vagyunk. Én már túl vagyok rajta, vagyis azt gondolom egyre gondolunk. A korod miatt az amniocentézis is ingyenes és jár neked. Nekem előtte levették a vért a triplateszthez ami természetesen rossz lett, de az amniocentézis miatt nem kellett megismételni, mert az mindent felül ír az a legbiztosabb. A megbízhatósága 99,8% Ha nem erre gondoltál akkor bocs.
2009. jan. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az amnicotézist csak akkor csinálják már meg, ha az integrált teszt eredménye nem jó. Vagy nem jól tudom? Vagy 35 év felett már alapból azt csinálnak?

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne hari! Úgy látom, már nagyon fáradt vagyok. :) amniocentézis
2009. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az orvos mondta,döntsem el,hová megyek,és adott még beutalót Bp.1.sz Női klinikára.Hozzátette:ha feltétlen megakarom a hasam szúratni.

Ezért is kérdeztem,mert akkor így nem igazán egyértelmű,mert pl.,Tatabánya közelebb lenne.Volt ott valaki ilyen anyai vérből végzett szűrésen?

2009. jan. 18. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Az amniocentézist alapvetően megcsinálják, vagyis jár a korod miatt, de a vetélési kockázat miatt megtagadhatod és ha rossz az afp erdményed akkor még mindig eldöntheted akarod-e vagy sem. Nekem legalábbis így volt. De én akartam, mert tudtam, csak akkor leszek nyugodt. Reggel levették a vért az afp-hez és aznap délben megcsinálták az amniocentézist is. Ezért nem volt jelentősége a rossz afp eredményemnek, ami egyébként down-kórt mutatott. Nem kellett megismételni, mert az amniocentézis meg jó lett.
2009. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az utólsó vagyok. Az 1. sz női klinikáról elmenekültem. Úgy bántak velem mint egy darab hússal és eszük ágában sem volt elvégezni a vizsgálatot, inkább halálra ijesztgettek a vetélési kockázattal. Nem mentem vissza, megcsináltattam máshol és mint kiderült jól döntöttem.
2009. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én is rosszat hallottam aklinikáról. Megkérdezem holnap telefonon a dokit,az a biztos.Mégegyszer köszi!Mindenkinek boldog babavárást!
2009. jan. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!