Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira félek. Baj lesz?...

Annyira félek. Baj lesz? Olyan régóta vártam a babára,1,5 éve, most össze jött. Minden annyira frankón, jól alakul, félek h valami bajom lesz nekem vagy a babának. Annyira tökéletesen alakul most minden.

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyanítom, hogy nem csak én fogom ezt írni. :) Csak pozitívan! Elhiszem, hogy nagyon vártad és félted, de a stressz sem tesz jót! Ne görcsölj ezen. Bár nem írtad, hogy hány hetes vagy. de csak azt tudom javasolni, hogy étkezz rendesen, vigyázz magatokra és nem lesz baj! Boldog mama, boldog baba! :) Minden jót!

20 hetes kismami

2009. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok, hogy sikerült! Nekünk sajna még nem jött össze... Nem szabad félni, légy boldog, és örülj, hogy ilyen szerencsés vagy! Sok sikert, könnyű és felhőtlen terhességet kívánok! ;)
2009. jan. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanez itt

eletem leghosszabb hat hete, mielott megszuletik

minden nap ezzel kelek, ezzel fekszek

egyetlen megoldas, hogy probalok masra koncentralni, figyelni, hogy ne legyen kórós :D

2009. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok!

Szerintem mindenkiben benne van a félelem,hogy vmi baja lesz a babának.Ez normális.Eleinte én is ezen agyaltam,aztán elmúlt.Most az utolsó hetekben ismét előjött,de minden rendben volt végig,remélem a baba is egészséges lesz.Nagyon könnyű terhességem volt,semmi rosszullét,hányás,semmi.

Lazíts,próbálj másra koncentrálni,és hogy minden rendben lesz!

Boldog babavárást!

39 heteske

2009. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!