Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12ultrahangon voltam, ahol én...

12ultrahangon voltam, ahol én nem láttam a kicsi szivét! Eltakarta volna valami, éppen aludt a babóm! 9hetes uh tökéletesen láttam ahogy vert a pici szive? Bár ott mutatta a doki, hogy mi micsoda.

Figyelt kérdés
2008. nov. 1. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem tararja azt el semmi hisz átvilágitják a pici testét.Bizti,h te nem jól figyelted meg.Aggaszt h nem láttad?
2008. nov. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen nagyon aggaszt, de nyugtatom magam azzal, hopgy azt a doki úgyis észrevette volna ha valami baj van??
2008. nov. 1. 11:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

HA valami gond lenne az orvos szólt volna. Nyugodj meg tuti nincs semmi baj.

üdv. Csilla

2008. nov. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
hát persze,h szólt volna.ne idegeskedj.a papirodra is rá van irva,h a szivmüködás + nem?mekkora a babód?
2008. nov. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megnyugodhatsz, hiszen a 12 hetesen nézik a szívkamrát is, hogy 4 üregű a szív..ha az uh papírodon az van hogy élő embryo akkor a doki látta amit kell.., ha nem is a képen a gép neki kijelzi amit viszont te nem látsz..

Nagyjából túl vagy a kritikus idő..és ne aggódj, mert ha nincs szívhang a doki nem is enged ki amíg meg nem állapítja mi a helyzet!

2008. nov. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon megnyugtattatok! A papiron rajta van, hogy élö embriok száma1! a babóm 51mm. micsoda méretek! puszi mindenkinek
2008. nov. 1. 11:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok! Minden rendben van, ne aggódj! :D


Boldog babavárást! :D:D

2008. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lett volna szívverése, akkor a dokid szólt volna. Mikor alszik a babó, akkor nem dobog annyira látványosan, tán ezért kerülte el a figyelmedet a lüktetés.
2008. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!