Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon nagy baj, ha nem járok...

Nagyon nagy baj, ha nem járok kismama tornára vagy jógára? Véleményeket írjatok! Nehéz szülésem lesz?

Figyelt kérdés
18-hetes babás.
2009. jan. 19. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sem jártam, és a barátnőm se. Ő 3 óra alatt szülte meg az ikreket. A vajúdással együtt. Első babák! Engem mondjuk császároztak, így én nem tudok nyilatkozni. Tornázni egyáltalán nem lehetett, mert az utolsó 3 hónapban gyakorlatilag feküdtem. Amíg lehetett sétáltam sokat. Minden jót!
2009. jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az egyénfüggő, hogy kinek milyen szülése lesz. Az biztos, hogy a mozgás, a torna felkészíthet, lehet könnyebb szülésed. De nem tuti! Én járok heti egyszer és nagyon élvezem. Nem kötelező persze járnod, de azért mozogj kicsit. Járj el sétálni, vagy otthon kicsit tornázz. (persze nézz utána, hogy mit lehet). Minden jót!

21 hetes kismami

2009. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
en terhessegem elott sokat tornaztam,mozogtam.nem szeretem a jogat mert tul lassu.egyszer sem mentem el terhesegi tornara.nem szeretek olyan helyen tornazni ahol sok az ember.inkabb minden nap lesetaltam majdnem 6kmtert;))ami nagyon jol esett.friss levegon is voltam.es a pici izmai is fejlodtek ezaltal.baba is veled egyutt mozog.meg az utolso nap is setaltam.;))de ha faradt vagy pihenj,en is seta utan csak pihentem es ettem;)))szep napokat kivanok
2009. jan. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!