Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 pozitít-különböző napokon...

3 pozitít-különböző napokon végzett teszt után ma azt mondta doki, hogy nem vagyok terhes. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg még nagyon fiatal és nem tapintható, ill. uh sem mutatja ki? Dec. 20-án volt meg utoljára
2009. jan. 19. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor még nem is láthatja. Túl fiatal terhesség.
2009. jan. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

A helyzet az, hogy lehetséges. Nem elszomorítani akarlak, de ez előfordul. Sok nő nem is tudja, hogy terhes volt, mert mielőtt kiderülne, távozik a következő vérzéssel. De persze az sem kizárt, hogy hamar mentél. Várj még egy kicsit. Ha még sincs vérzésed, valamint továbbra is pozitív a tesz, menj el újra! Minden jót!

21 hetes kismami

2009. jan. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én orvosom azt mondta, hogy a pozitív teszt egészséges nőnél szinte teljesen biztosra vehető. A negatív lehet pár nap múlva pozitív is. Nekem is pont 28 napra szokott megjönni és a 29. napon már pozitív is volt a tesztem, de orvoshoz az első terhességnél az elmaradt mens.után 2 héttel, a másodiknál 4 héttel később mentem és az elsőnél még így is visszahívott 1-2 hét múlva. Szóval szerintem terhes vagy, csak nagyon pici még és nem látszik semmi, a dokitól kedvesebb lett volna, ha elmagyarázza, minthogy ilyen válasszal elküld.
2009. jan. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és a bíztatást. Tényleg nagyon kiakadtam, főleg mert már 2 éve próbálkozunk a bébivel, és már nagyon beleéltem magam, hogy most végre sikerült. Remélem tényleg csak nagyon pici még és azért nem mutatott ki semmit.
2009. jan. 19. 14:15
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam ugyan, hogy igazából azért mentem dokihoz, mert pecsételő barnám van, és nem tudtam hova tenni, mert az első babámmal ez nem volt, és nem akartam már most elveszteni. Persze erre semmi válasza nem volt, mert leragadt annál, hogy nem vagyok terhes én meg kiakadtam és el is felejtettem tovább faggatni. De a tesztet mielőtt mentem ma hozzá akkor csináltam és még az is mutatta.
2009. jan. 19. 14:19
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az ut. menzesztől számolva most vagy 5 hetes. Ez még annyira korai, hogy bármelyik variáció lehet. Várj pár napot még, ha akkor is pozitív a teszted, menj el újra, de ha nem tetszik ez az orvos, akkor egy másikhoz. Én 5 hetesen és 3 naposan voltam először, akkor petezsák és benne egy kis pötty már látszódott.

Ne kenődj még el, nem biztos, hogy nem sikerült.

Minden jót!

2009. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Óh, még nagyon kicsi a babád, azért nem látta a doki! De ne aggódj, szerintem a teszt 0,1 %-ban téved pozitívnál! Nálad baba van!! Viszont a barna pecsételés nem valami jó, én elmennék a helyedben ügyeletre, vagy másik dokihoz! Adnak progeszteronpótlást és ha ez volt a gond, akkor mindennek helyre kell állnia!

Szorítok!

2009. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönön a bíztatást!

Sajnos a saját dokim nem tudott fogadni, mert most megy műtétre és csak február elején derül ki, hogy mikortól tud újra praktizálni. Most voltam az ügyeleten és ott kaptam ezt a nem éppen felemelő és elég drasztikus elutasító választ. Valószinűleg megvárom a saját dokimat, mást nem igazán tudok csinálni, úgy gondolom. De esetleg valaki mást javasol? Hallottam a magneb6-ról, hogy az jó a pecsételésre. Valakinek valamilyen tapasztalat, vagy tudás ezzel kapcsolatban? Ilyenkor érzi az ember, hogy mennyit számít egy fogadott orvos.

2009. jan. 19. 15:06
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem a megneb6 csak a görcsre meg a keményedésre jó vérzésre nem.

Valami receptre kiváltható gyógyszert szoktak ilyenkor felírni.


Üdv

36 hetes kismama

2009. jan. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!FEltétlenül keress egy másik orovost,esetleg magán orovoshoz nem tudsz menni?Egy hét múlva mert 6hetesen már látnia kell vmit.

Sok sikert és drukk hogy baba legyen!

2009. jan. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!