Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lesz belole, ha 12hetesen...

Baj lesz belole, ha 12hetesen es 16 hetesen atmentem a biztonsagi kapun? (repuloteren)

Figyelt kérdés
Most olvasgatam a kerdesek kozott,es lattam hogy sokan azt irjak ha terhesen utazol repulovel nem szabad atmeni a biztonsagi kapun mert a magneses hatas art a magzatra,ilyenkor letapizak a varandos kismamakat!Amugy meg kivancsi lennek arra,hogy en amikor varandossag elott repultem semmi bajom nem volt,de most mikor mentem es jovet is a leszalasnal borzasztoan szuros fejfajasom volt!ez jelenthet valamit?Azutan voltunk dokinal de az uh.vizsgalat utan azt mondta minden rendbe!
2010. dec. 8. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha valóban ártalmas lenne akkor nem használnának ilyet...


Boldog babavárást!

2010. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy a fejfájásnak bármi köze lenne a babához.


A gyerekvárás alatt riogatnak mindennel, a nagyrésze teljesen alaptalan. Arra adj csak, amit az orvos mond! Ha szerinte minden rendben van, akkor nincs semmi baj. A reptéren meg nyugodtan szólj, hogy babát vársz. Én 24 hetesen repültem, és nekem tényleg nem kellett átmenni, hanem volt egy tessék-lássék motozás. De gondolom ez a kismamák túlféltése volt.

2010. dec. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne aggódj, én is átmentem a kapun pont ennyi idősen, és ma már itt vigyorog a hátam mögött a gyönyörű, egészséges 10 hós Kisfiam.:) A fejfájásnak inkább a repüléshez lehet köze, de nem lesz baja ha az uh is rendben volt!

2010. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!