Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek 12 hetes ultrh....

Holnap megyek 12 hetes ultrh. Miket fognak nézni? Jogosan aggodok mert utoljára 4 hetesen nézték még szivh. Sem volt. Ijenkor mondhatnak rossz hireket?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondhatni éppen mondhatnak, de nem fognak. Nyugodj meg, ne izgulj! Most meg fogjátok hallgatni a szívhangot és megnézik a kis embergyerek méreteit. Hogy mekkora a kis feje, combja, hasa, stb.? Ne félj semmit, nagyon nagy élmény lesz, majd meglátod!
2009. jan. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia,

én múlt héten voltam a 12 hetes UH-n. És tényleg ÓRIÁSI élmény. Ugyanis egy kis emberke mocorog ám már a pocakodban. Van már mindene, feje, keze, lába. Nekünk volt egy kis bemutató is. Kinyújtotta a lábát, visszahúzta, sőt mintha kinyújtózott volna, mert felemelte a kis törzsét a fejét pedig hátra hajtotta, és utána szép lassan leeresztette a hátát, utána nekünk hátat fordított. Még szinte nincs is hasam, csak meg van duzzadva egy kicsit és már egy kis 5,7 cm-es kis emberke ficereg már benne.

Csakis jót mondhatnak Neked!

és szuper élmény lesz.

JÓ EGÉSZSÉGET NEKTEK!

2009. jan. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztosan minden rendben van a babáddal, ha semmi különöset nem tapasztaltál az elmúlt hetekben. Bár furcsállom, hogy nem rendeltek vissza 7-8 hetesen, hogy megnézzék, egyáltalán van-e szívhang. Mindenesetre, nagy élmény lesz, az biztos. Annak ellenére, hogy Te nem érzed, az a kis picuri baba nagyon aktív ebben a korban, és egész baba formája van, úgy értem, van mindene már, és látható is.
2009. jan. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben az uh után dokit cserélnék!! Ilyen nincs hogy nem rendel vissza... 4 hetesen megnézett, szívhang akkor persze még nem volt, hiszen nagyon kicsi volt a terhesség, lehet még a petezsák is alig látszódott. Ilyenkor 2 hét mulva vissza szoktak rendelni! Nem hiszem el, hogy még ilyen dokik praktizálnak...
2009. jan. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!