Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csinál/csinált valaki a...

Csinál/csinált valaki a pocakjáról gipsz "szobrot"? Pontosan nem tdom hogy hívják, de gondolom értitek mire gondolok.

Figyelt kérdés
Milyen gipszből csináltátok, és hogy kell?
2010. dec. 10. 12:57
 1/9 anonim ***** válasza:

NEM csináltam csak tudom hogy kell .


ha beirod a google-ba hogy Belly art és képek kidob egy csomót mert a keményedés után festik is vagy a kistesó v. müvészeknek adják oda és paintbrush-sal v. mással teszik szinessé.

Ők egy spec. módszerrel falra erősithetővé teszik.


Modell gipsz kell

géz tekercsben ezt fel kell vágni 30-50 cm-es darabokra

és a bőrt elötte vazelinnal be kell kenni - le is kell borotválni-


száradás után egy napig kell hagyni megkötni.



Jó alkotást!!!!

2010. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem volt érthető a gézt a hig gipszoldatba kell mártogatni és a testre kell tekerni.
2010. dec. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Hát így terhesség alatt eléggé "be szőrösödött" a pocim, leborotválni nem akarom, mert akkor csak erősebb lesz utána is.

Hát nem tudom lehet hogy akkor kimarad az életünkből:)

Köszönöm a választ!

2010. dec. 10. 13:07
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy müsorban láttam a németeknél ott anyukának a keze fonta körbe a pocakját és látszott hogy szörös a keze. Amikor vették le róla a gipszet nem sok kellett hogy visitson fájdalmában.


Ezért irtam. A gipsz beleragad a szőrbe.

2010. dec. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És szerintetek ha tennék rá pl fóliát(persze nem szorosan) akkor ezzel kiküszöbölhető lenne?
2010. dec. 10. 13:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen az eszembe se jutott!!! folpackot a pocakra és hajrá!
2010. dec. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Ez nekem is tetszik. :) Megyünk is ma boltba, megnézem van-e ilyen gipsz. :)
2010. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mokasan hangzik, de utana mit csinalsz vele? Kiteszed a nappaliba a vitrinbe? :S Csak porfogo utana szerintem. Akkor inkabb csinalj egy foto albumot, ugy hogy beleirod a mereteid. Nem negativ akartam lenni, csak en nem tudnam hova tegyem. :)
2010. dec. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ismerősnél láttam ilyen pocakgipszet. Mikor gyerekek voltunk az arcunkra csináltunk így maszkot (hagytunk helyet a lélegzéshez) Feküdj le vízszintesen. Nedves papírzsebkendőt kell a bőrre rakni, arra jön a gipszes géz. (orvos szülőktől kaptuk, de talán patikában is kapni)Előre gipszporozott gézlapok, csak vízbe kell mártani. Hagyd száradni fél óráig, aztán vedd le és hagyd pár napig vízszintesen száradni. Utána festhető, lakkozható, felakasztható.
2010. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!