Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés jele lehet? Kb 2-3...

Vetélés jele lehet? Kb 2-3 napja érzem, hogy alulról felfelé nyilall a hasam de nagyon! Olykor pedig alhasnál jobb oldalt, de akkor nem nyilall csak fáj. Nem véreztem semmi nem volt! Ja és mozgolódik a baba.20hetes vagyok

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
ha mozgolódik a baba, akkor nyugi, nincs semmi baj. lehet, hogy éppen azért nyillal meg fájdogál, mert nyom valamit. de a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosod is, az a tuti, amit ő mond.
2011. márc. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a méh tartószalagainak a feszülését érzed (ezt egész tehesség folyamán bármikor érezheted). Amit leírtál, semmiképpen sem vetélésre utal, nyugodj meg!
2011. márc. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,tényleg a méhszalagok nyúlását éreztem.
2011. márc. 15. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!