Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvigyem a 12 hetes UH-ra a...

Elvigyem a 12 hetes UH-ra a nagytesót?

Figyelt kérdés

Hüvelyi lesz, vagy hasi? Már nem emlékszem. Másfelől félek, ha nem lesz rendben minden, akkor meg mit mondok neki... :(

Már nagyon sejti a témát, de még nem avattuk be.


2010. dec. 10. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt az első uh, és még hüvelyi volt. Arra nem vinném semmiképp.

Mennyi idős a nagytesó?

2010. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a 12. hetes már hasi volt. Nálunk mondjuk nem volt kérdés, mert ahol voltam, oda nem jöhetett volna be. De ha úgy alakult volna, hogy bevihetném, akkor kb. 5 éves kortól vinném be. Addigra érdekelni is fogja talán, amit lát. :)
2010. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam hasi volt, és mivel első babámat várom, nagyon élveztem, hogy látom mozogni, vakarózni, rugdalózni. Szerintem minden rendben lesz. DE azért a 12. hetire még nem vinném el. A 18. hetin gondolkozom, hogy a hugomat is elrángatom magammal, csak hogy lássa, hogy milyen. :) Inkább akkor vinném el.
2010. dec. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
4 éves, és fél éve minden második mondat a kistesóról szól... Már nagyon várja. Szerintem is majd akkor legközelebb.
2010. dec. 10. 22:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Nekem 3 éves a kisfiam és nekem ott volt, igaz kénytelen vagyok cipelni mert nincs kire hagynom.Hasi uh volt és nagyon élvezte ahogy a doktor bácsi magyarázott neki

és azóta még jobban kötődik a tesóhoz! :)

2010. dec. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!