Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt szeretném, ha olyan...

Azt szeretném, ha olyan kismama írna, aki a terhessége első harmadában vérzett. Nem csak a mensi idején, hanem akár napokig, hetekig. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 17:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam kismama
2009. jan. 20. 17:31
 2/7 anonim ***** válasza:

szia,

Nekem volt az első babómmal vérzés a 6. héten. Meg még utána is. Nem sok, de volt.


Menj orvoshoz, mindenképpen, mert gyógyszer kell rá, hogy megmaradhasson a baba.

Pihenj sokat.

2009. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én barnáztam kb.2-3 napig a 7.héten és pontosan rá egy hétre megint,de mivl veszélyeztetett terhes voltam az előző veélésem miatt a doki egyből írt rá uthrogestan /terhességmegtartó/h.kúpot,utána elmúlt és nem volt semmi gond.

18 hetes

2009. jan. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én véreztem. Egyet lehet tenni, rohanni az orvoshoz. Először nálam nem csinált semmit, aztán másnap rosszabb lett a helyzet, újra elrohantam hozzá, s mondtam, hogy tegyen valamit, mert nagyon szeretném ezt a babát. Akkor adott hormonpótló gyógyszert, amire újabb két nap múlva elmúlt a vérzés.

Azóta minden rendben!

33 hetes kismami

2009. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én is voltam orvosnál, és utrogestan kapszulát szedek múlt péntek óta, de nem akar elmúlni a vérzés, ezért aggódok nagyon.
2009. jan. 20. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam 9 hetesen. Befektettek a korházba mert veszélyeztetett terhes voltam,mert volt sajnos egy vetélésem.Aztán kaptam duphastont és minden rendbe lett. Már 30 hetes vagyok és minden rendben a babával.Mennyél mihamarabb orvoshoz és tisztázódjon a helyzet. Nem mindig kell a legrosszabra gondolni.
2009. jan. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam, meg véreztem többször.Az 5. héttől.Kaptam rá utrogestant és feküdnöm kell.Most már nem szedhetem az utrogestant, de még mindíg előfordul barnázás, és egy kicsi vér.Feküdnöm kell.

16 hetes pocis

2009. jan. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!